Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak!

Ana Sayfa » IOS » Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak!
Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak!

AppleiPhone 6 Plus modellerinde yaşanan ve büyük sıkıntı yaratan ekran sorunlarını gidermek için özel bir onarım programı başlatacak.

Apple, bazı sorunlu iPhone 6 Plus modelinin sert yüzeylere çarpması sonucu ortaya çıkan ekran titremesi veya dokunmatiğin çalışmaması gibi sorunlara çözüm bulmak için özel olarak bir servis programı başlattı.

Eğer sizde iPhone 6 Plus kullanıcı iseniz ve yukarıdaki sorunlar sizde de var ise telefonu bir kenara koymak veya işin ehli olmayan kişiye onarım için teslim ettiyseniz bunlardan vazgeçerek işin kendisinde olan Apple firmasına 512 TL karşılığında sorunu ortadan kaldırabiliyorsunuz. Bu sayede telefonunuz hem emin ellerde olmuş oluyor hemde verilen paraya değerek telefonunuz düzelmiş bir şekilde elinize ulaşmış oluyor.

Bu servis hakkında buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ZTE Üretimi İlk Akıllı Saate Ait Görsel Ortaya ÇıktıApple Canavarı, Apple Store’daki Cihazları Teker Teker Parçaladı!Gmail Açığı Buldu!Call of Duty WWII ile Özüne Geri DönüyorNote 5 (Wipe) Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır ?Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır