Apple Mağazasına Büyük Soygun!

Ana Sayfa » Gündem » Apple Mağazasına Büyük Soygun!
Apple Mağazasına Büyük Soygun!

Değerli ve yüksek fiyatlı ürünler satılması ile bilinen Apple bu sefer çok büyük bir saldırıya maruz kaldı.Ürünlerin değerli olması ve yüksek fiyatlara sahip olması ile hırsızların gözdesi haline gelen mağazalardan biri daha soyguna uğradı.

Apple’ın en önemli mağazaları arasında yer alan mağaza bu sefer en büyük soygun girişimi ile karşı karşıya kaldı.Palo Alto‘daki Apple Store‘dan binlerce dolar değere sahip cihazlar çalındı.Apple‘ın genel merkezine en yakın Apple Store olmasından dolayı diğer mağazalara kıyasla en değerli mağazası denilebilir.Ayrıca ilk iPhone tanıtımında Steve Jobs’ın,iPhone 7 tanıtımında ise Tim Cook’un bulunduğu mağaza olmasıda ayrıcalık katıyor.

Gece yarısında SUV model araba ile mağazanın camlarını kırarak içeriye giren hırsızlar cihazları toplayarak kaçtı.10 kişilik grup neredeyse mağazadaki bütün cihazları topladılar.Olayın ardından hemen alarma geçen polis hırsızlardan dört kişiyi yakaladı.Geriye kalan 6 kişinin yakalanması için çalışmaların devam ettiğini açıklayan polis yakalanan saldırganlardan ikisinin 18 yaş altında olduğunu bildirdi.Apple yetkilileri henüz bir açıklama yapmadılar.Saldırıya uğrayan mağaza ise kısa süre içerisinde eski haline getirildi.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Apple Mağazasına Büyük Soygun! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook, dijital eğitim merkezleri açacak BlaBlaCar, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı Nokia’nın 37 Dolarlık Yeni Telefonu : Nokia 216 Android Oreo 8.0 Alacak Sony Cihazlarının Listesi Yayınlandı Samsung Galaxy S9’un tanıtım tarihi belli oldu Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? (13 Temmuz 2018)

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır