Apple Music 60 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı

Ana Sayfa » Gündem » Apple Music 60 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı
Apple Music 60 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı

Apple Music artık 60 milyon ücretli kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.

Genel aboneler açısından, hizmet daha uzun sürdüğü için Spotify‘ı yenmek zor olurdu. Ayrıca genel abonelerin sayısını artırmaya yardımcı olacak ücretsiz bir dinleme katmanı da var. Ancak, ücretli aboneler söz konusu olduğunda, Apple Music çok hızlı yetişiyor gibi görünüyor.

Fransız web sitesi Numerama ile konuşan Apple’ın iTunes şefi Eddy Cue, bugün itibariyle Apple-Music’in 60 milyondan fazla ücretli abonesi olduğunu doğruladı. Her iOS cihazıyla birlikte gelen Apple-Music türüyle birlikte gelen bu rakamları elde etmek Apple için çok zor olmaz. Tüm kullanıcıların yapması gereken bir aboneliği aktif hale getirmesidir.

Apple Music’in Spotfiy’a yaklaşması için 40 milyon daha ücretli üyeye ihtiyacı var

Bu, kullanıcıların uygulamayı indirmeleri ve bir hesaba kaydolmaları gerektiği üçüncü taraf akış hizmetlerine karşıdır. Bu nedenle paketlenmiş olması bazı engelleri ortadan kaldırır. Size bir bağlam vermek gerekirse, en son Spotify‘ın Nisan ayından bu yana yaklaşık 100 milyon ücretli abonesi olduğu bildirildi Bu yüzden Apple Music‘in hala ilgiye ihtiyacı var.

Ayrıca Apple‘ın, yaklaşmakta olan macOS Catalina güncellemesinde kullanıcıların Apple-Music‘e erişme şeklini yenilemesi bekleniyor. Bunun nedeni, Apple‘ın, iTunes uygulamasını daha temiz ve daha basit bir arayüzde Apple-Music‘in yanı sıra müzik kitaplığına erişebilecekleri özel bir Music uygulaması olacağı yerde parçalayacağıdır.


Apple Music 60 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Wikipedia, Türkiye’nin Verdiği Karara İtiraz Etti! Wolfteam hayatını kaybeden genç için kamuoyu duyurusu yayınladı 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yenilenebilir enerji kullanacak Apple, MacOS’taki 32-Bit desteğini bitiriyor! Black Mirror 5.sezon Netflix tarafından doğrulandı Apple, Dünyanın İlk Trilyon Dolarlık Şirketi Haline Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır