v Apple Music Türkiye'de öğrenci indirimi uygulaması başladı - Webtakibi

Apple Music Türkiye’de öğrenci indirimi uygulaması başladı

Ana Sayfa » Gündem » Apple Music Türkiye’de öğrenci indirimi uygulaması başladı
Apple Music Türkiye’de öğrenci indirimi uygulaması başladı

Apple Music, Türkiye içinde geçerli hale getirdiği öğrenci indirim uygulamasını başlattı.

Apple‘ın üze aşkın ülkede ve 36 milyondan fazla üye bulunduran popüler müzik dinleme platformu Music, her gün daha fazla kişiye ulaşmak için hem yazılımsal hemde bütçesel olarak bazı gelişimler göstermekte. Son zamanlarda uygulamasını Facebook ile API konusunda uyumlu hale getirmekle meşgul olmasının yanında tarife planlamasında kullanıcılara iyi seçeneklerle karşısına çıkmaya başladı.

Şuan için Apple Music‘in standart tarifelerine göz atarsak bireysel kullanıcıları 13.99 TL’den faydalanırken 6 kişilik aile paketini kullanan müşterileri ise 20.99 TL ödüyor. Kullanıcılar bu iki paketten birisini satın alarak müzik dinlemeyi sürdürebiliyor. Ancak aylık olan bu ücret her kişi için bütçesine uygun gelmeyebilir. Özellikle bir öğrenci için küçük bir para ganimettir. Bu nedenle Apple bir süre önce öğrenciler için özel bir indirimli tarife oluşturuldu. Ancak bu tarife sınırlı sayıdaki bölgelerde mevcut olarak işliyordu. Ön koşulları ve imkanı ise lise ve üniversite öğrencileri için en fazla dört yıllık bu indirimli kampanyadan faydalanabiliyor. Öğrenciler bu paketi %50 oranında bir indirimle en fazla dört yıla kadar indirimli paketten yararlanıyorlar.

Apple Music Türkiye’deki öğrenciler için ne kadar fiyata abonelik alınabilinecek?

Apple Music öğrencilere getirmiş olduğu bu indirimli kampanya modelini her geçen gün lokasyonu genişleterek birçok ülkeye bu imkanı sundu. Son olarak 82 bölgeyi kapsayarak liste içerisinde Türkiye’de girmiş oldu. Bu sayede Türkiye’de bulunan lise ve üniversite düzeyindeki Apple Music kullanıcıları bu indirimli paketten en fazla dört yıla kadar yararlanabilecek. Bu indirimli paket, normal fiyata göre %50 indirim uygulanması sonucunda 6.99 TL ücret ortaya çıkmakta.


Apple Music Türkiye’de öğrenci indirimi uygulaması başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yandex Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda çalışacak Hayalimdeki Robot yarışmasının 2.si düzenleniyor Burger King, Facebook üzerinden sipariş alacak Snapchat Reklamverenleri Uygulamasına Çekmeye Çalışıyor Vine Eski Videolarını Arşiv Haline Getirdi Google Duo 100 Milyon İndirmeye Ulaştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır