Apple Pencil desteği ile daha ucuz 9.7 inç iPad gelecek

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Pencil desteği ile daha ucuz 9.7 inç iPad gelecek
Apple Pencil desteği ile daha ucuz 9.7 inç iPad gelecek

Apple Pencil desteğine sahip daha ucuz 9.7 inç iPad geleceğine dair yeni haberler ortaya çıktı.

Daha pahalı bir iPad Pro satın almak; Hala aynı Apple Pencil özelliklerinin tadını çıkarmayı düşünüyorsanız, büyük hata yapabilirsiniz. Ancak kısa zamanda değişebilir. Çünkü KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo‘ya göre şirket, Apple Pencil desteğiyle gelen daha ucuz bir 9,7 inçlik iPad‘i ortaya çıkarmaya hazırlanıyor olabilir.

Apple‘ın önümüzdeki hafta Chicago‘da bir saha gezisine ev sahipliği yapması bekleniyor. Kuo’nun şirketin bu etkinliği yeni bir tableti ortaya çıkarmak için kullanabileceğine inanıyor. Bu, WWDC gibi planlanmış etkinliklerde ya da yılın sonraki bölümünde iPhone etkinliklerinde tipik olarak yeni ürünleri tanıtan Apple için bir hız değişikliği olacaktır.

Apple Pencil destekli yeni iPad büyük akıllı telefon boyutunda gelebilir

Ancak Kuo, şirketin yeni bir klavye aksesuarı ile birlikte yeni ve daha ucuz bir iPad duyurmak için saha gezisini kullanabileceğini iddia ediyor. Ayrıca, mini tabletlere olan talebin yerini daha büyük akıllı telefonlarla değiştirdiğinden söz ediyor. Apple‘ın iPad mini diziliminden kurtulabileceğini iddia ediyor. Şirketin son zamanlarda iPad mini’ye yaptığı yoksunluk (veya eksiklik) göz önüne alındığında, bunun tam bir sürpriz olarak gelmediğini varsayalım.

Apple Pencil’a sahip bir iPad şuan için sadece bir ihtimal

Şimdilik bu haberi bir varsayım olarak göz önünde bulunduralım. Ancak fiyat iPad Pro ve Apple Pencil‘i satın almanın nedenlerinden biri olsaydı, belki de bu yeni ucuz iPad, beklediğiniz çözüm olabilirdi. Ancak şirketin pahalılıktan kaçınacağı küçük bir ihtimal. Bu nedenle bu konuda ihtimaller bir hayal ürünü olarak da kalabilir.


Apple Pencil desteği ile daha ucuz 9.7 inç iPad gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Battlefield V eşli oyuncu özelliği ile geliyor Elektrik Arızalarına “drone” Desteği! Xiaomi Mi Notebook 2 Hakkında Bilgiler Ortaya Çıkıyor Samsung Amerika’da Fabrika Açacağını Açıkladı Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik SEAT’tan Yeni Ibiza ve Leon için büyük indirim

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır