Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor

Ana Sayfa » Gündem » Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor
Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor

Apple şimdi TV uygulamasında canlı haberler ekliyor.

Söz verildiği gibi şirket, TV kutusuna güç sağlayan platform olan iOS ve tvOS için TV uygulamasına canlı haber ekledi. 9to5Mac notlarına göre, bu özellik şu anda CBS News, CNN, Fox News, Cheddar, CNBC ve Bloomberg gibi ABD merkezli haber kuruluşlarını destekliyor. Watch Now’a doğru hızlıca kaydırın ve Haber atlıkarınca sayfanın birer birinde yerini bulacaksınız. Bununla birlikte, bir kanalı izlemek için önce ağa özel uygulamayı indirmeniz gerekecek. Şirketin TV uygulaması, çeşitli aboneliklerinizi ve kablo bağlantılı erişiminizi yönetmek için tekli oturum açma kullanıyor.

Apple TV canlı haberler şuan için sadece ABD’li müşterilere açık

Şirket geçen Eylül’de Apple TV 4K kutusunun lansmanında canlı haberi duyurdu. Bu özellik, üç ay sonra bir güncelleme kapsamında ABD‘li müşterilere yansıtılan canlı sporun yanında gösterildi. Birlikte, TV uygulamasını ve uzantısıyla, tvOS daha akıllı ve daha fazla yardımcı oluyor. Apple TV‘nin 4K ve HDR akışlı rakiplerine kıyasla diğer pek çok avantajı olduğu için bu önemlidir. Canlı haberlerle, hane halkı, hangi kutuları satın alacaklarını ve televizyona bağlandıklarını tartarken, artık insanların istediklerini, ne zaman istediklerini bulmaları biraz daha kolaydı.


Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ortak İnternet Kullananlara BTK Tarafından SMS Doğrulaması Getiriliyor Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor ZTE oyun telefonunu piyasaya sürecek Snap Spectacles ürününden dolayı 40 milyon dolar kaybetti Opera Kullanıcılarına Üzücü Bir Haber Verdi Intel, Vaunt adındaki akıllı gözlüğünü piyasaya sürecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır