Apple Watch watchOS 6 kullanıcıları dahili uygulamaları silebilecek

Ana Sayfa » Yazılım » Apple Watch watchOS 6 kullanıcıları dahili uygulamaları silebilecek
Apple Watch watchOS 6 kullanıcıları dahili uygulamaları silebilecek

Apple Watch watchOS 6 kullanıcıları dahili uygulamaları silebilecek özelliği yakın vakitte yeni sürümle beraberinde getirecek.

Cihazlarımızla birlikte gelen yerel uygulamaların bir amaca hizmet etmesi amaçlanırken, bunları kullanmamız gerekmediği zamanlar olabilir. Apple, uzun zamandır, kullanıcıların iOS‘taki yerel uygulamaları silmelerine izin vermiyordu. Ancak bir iOS güncellemesi nihayetinde kullanıcıların yerel uygulamaları silmelerine izin verdiğinde bu durum değişti.

İyi haber şu ki, Apple Watch ile aynı şeyi yapmak istiyorsanız, yaklaşmakta olan watchOS 6 güncellemesinin nihayet kullanıcıların uygulamaları cihazdan silmelerine izin verecek gibi görünüyor. Tabii ki, isteyip istemediğiniz size bağlıdır. Ama en azından bunu yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Bu da Apple Watch‘a iPhone‘dan daha fazla bağımsızlık kazandırır.

Apple Watch watchOS 6 güncellemesiyle dahada özgür hale gelecek

Bundan önce, Apple Watch ve iPhone birbirleriyle oldukça iç içe geçmişlerdi. Bir cihaz perspektifinden ve iş perspektifinden anlam kazandı. Ancak her watchOS güncellemesinde olduğu gibi görünmeye başladı. Şirket, Apple Watch sahiplerinin cihazlarına daha az güvenmesini kolaylaştırıyor. Buna ek olarak yapacakları değişikliklerden biri, Apple Watch‘un doğrudan yazılım güncellemelerini desteklemesine izin vermektir.

Önceden, kullanıcıların güncellemeyi indirmek ve yüklemek için iPhone‘larının yanlarında olması gerekiyordu. Ancak bu şimdi Apple Watch kullanıcılarına daha fazla özgürlük sağlayacaktır.


Apple Watch watchOS 6 kullanıcıları dahili uygulamaları silebilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vodafone Yanımda çark çevirenlere büyük hediyeler dağıtıyor Yeni Kimlik Kartları İçin Başvurular Başlayacak Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak YouTube milyonlarca videoyu gözden geçirecek Philips, Li-Fi teknolojisini test etmeye başladı Apple garanti sorgulama işlemi nasıl yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır