Araç Takip Sistemi ile İşinizi Yönetin

Ana Sayfa » İnternet » Araç Takip Sistemi ile İşinizi Yönetin
Araç Takip Sistemi ile İşinizi Yönetin

Artık sahada bulunan araçlarınızın yönetimi çok daha basit ve kolay. Günümüzde artan yakıt maliyetleri ve araç bakım giderlerinin kontrol edilmesi için biçilmiş kaftan Araç Takip Sistemleri teknolojinin gelişmesine paralel olarak ilerleyen GPS tabanlı ürünler sayesinde işletmede oluşan maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Araç takip sistemi ürünleri sayesinde tüm detayları analiz edebilirsiniz. Ürünlerin kurulumları ortalama 20 dakikalık bir işlem sürmektedir. Montaj sonrasında size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilir ve araçlarınızı kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Araç Takip Sistemi cihazları tüm araç modellerine uyumlu olup uzun süreli kullanıma elverişli ürünlerdir.

Raporlama Ekranları

Araç takip sistemi raporlama ekranları ile araçların tüm hareketlerini analiz edebilirsiniz. Günlük kilometre raporları, bekleme raporları, seyahat raporları gibi birçok farklı raporlama ekranlarına ulaşabilirsiniz. Sistem üzerinden alacağınız raporlamaları bilgisayarına Excel veya PDF dosyası olarak kayıt edebilir. Geçmişe dönük tüm hareketleri analiz edebilirsiniz.

İhlal ve Bildirimler

GPS takip cihazları ile sadece araçların konum bilgileri değil araç takip cihazı üzerinden ihlaller oluşturabilirsiniz. Mesai saatleri ekleyebilirsiniz. Araçlarınızın belirlediğiniz mesai saati ve içinde kullanım sürelerini ve kilometre bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Günlük kilometre sınırlandırması yapabilirsiniz. Araçlarınız için hız sınırı koyabilirsiniz. Tüm ihlal tanımlamaları sonrasında belirlediğiniz ihlal aşımlarında kullanıcılara uyarı mailleri olarak bildirimler gelmektedir.

Kameralı Mobil Araç Takip Sistemi

Kameralı mobil araç takip sistemi cihazları ile araç kullanım raporlarının yansıra görüntü aktarımı sağlanabilmektedir. Araç içine takılacak olan araç içi kamera ürünleri ile araçların tüm görüntüleri uzaktan izlenebilmektedir. Olası bir kaza durumunda görüntü kayıtları ile suçlu tespit edilebilir ve detaylı izlenebilir. Okul servis kamera sistemi sayesinde okul servis araçlarının tüm güzergâh bilgileri ve araç içi görüntüleri kayıt altına alınmaktadır.

Araç Takip Sistemi Fiyatları ve ürün seçenekleri için www.turuncuaractakip.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Araç Takip Sistemi ile İşinizi Yönetin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kış Saati Uygulaması Kaldırıldı İlan Vermenin Hızlı ve Güvenilir Adresi Messenger’da Reklam Dönemi Başlıyor! Herkes Outlook.com’un Office 365’in Yeni Bedava Sürümünü Bekliyor Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi Trickbot virüsü onlarca ülkede banka hesaplarını tehdit ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır