Artık YouTube’da ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenebilirsiniz

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Artık YouTube’da ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenebilirsiniz
Artık YouTube’da ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenebilirsiniz

YouTube, video izlemek için ne kadar zaman harcadığınızı görmeyi çok kolaylaştırıyor.

Google’ın dijital refahı artırmaya devam ederken, kullanıcılara kullanım alışkanlıklarını daha net bir şekilde gösteren daha fazla araç sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar hesap menüsünü açtıklarında, artık o gün, önceki gün ve geçen hafta boyunca video görüntüledikleri süreyi gösteren güncellenmiş bir profil görecekler.

“Amacımız, YouTube‘da geçirilen zamanın daha iyi anlaşılmasını sağlamaktır, böylece YouTube‘un hayatınıza en iyi şekilde nasıl uyum sağladığına dair bilinçli kararlar verebilirsiniz,” diye yazıyor. Platform, bu istatistikleri izleme geçmişinizden alır. Bu nedenle, gizlilik nedeniyle bu seçeneği devre dışı bıraktıysanız, kullanım hatası elde edip edemeyeceğiniz tamamen net değildir.

Yeni özellik YouTube Müzik ve YouTube TV izlenme zamanlarını saymıyor

Yeni, daha kapsamlı kullanıcı profili, video platformu kullanıcılarının “teknoloji kullanımlarını daha iyi anlamalarına, en önemli konulara odaklanmalarına ve gerektiğinde bağlantılarını kesmelerine yardımcı olmak için kullanıma sunulan diğer yeni özelliklere ek olarak gelir.”

Hizmet, genişletilmiş görüntüleme sırasında mola vermek için isteğe bağlı hatırlatıcılar ekledi. Ayrıca, her zamanki YouTube bildirimlerinizi, seçtiğiniz bir zamanda cihazınıza ping veren, yoğunlaştırılmış, günde bir kez “özet” haline getirmeyi de seçebilirsiniz. . Varsayılan olarak, YouTube artık bildirimleri susturuyor . Bu nedenle sesler veya telefon titreşimlerine neden olmayacak – 10:00 ve 8:00 saatleri arasında. Bunu devre dışı bırakmayı veya sessiz bildirim saatlerini kendi programınıza göre ayarlamayı seçe bilirsiniz.

YouTube, kullanıcıların günlük uygulamalarını kullanarak harcayabilecekleri dakikalar ve saatler hakkında daha fazla ayrıntı ve şeffaflık eklemekte. Ana şirket Google, AppleFacebook ve Instagram gibi diğer teknoloji devlerini birleştirir. Her zaman olduğu gibi, bilgiler üzerinde çalışmak size kalmış, ancak en azından şimdi kolayca erişilebilir.


Artık YouTube’da ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenebilirsiniz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon’dan Kentucky’ye 1,5 Milyar Dolarlık Hava Kargo Merkezi En Çok İzlenmeye Sahip 10 YouTube Videosu Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak Instagram Kullanıcılarının Başı Dertte Nike ve PlayStation oyuncu ayakkabısı üretti Huawei işlemci satışını durdurma kararı aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır