ASUS, oyun telefonu çıkaracağını onayladı!

Ana Sayfa » Teknoloji » ASUS, oyun telefonu çıkaracağını onayladı!
ASUS, oyun telefonu çıkaracağını onayladı!

ASUS, diğer firmaların arkasında fazla kalmayarak akıllı telefon olarak oyun telefonu çıkaracağını onayladı.

Şirket, hem kişisel hem de oyun amaçlı dizüstü bilgisayarlarıyla tanınan bir şirkettir. Ancak şirketin bu oyun deneyimi konusunda daha önceden de iddialıydı. Şimdisi ise bir akıllı telefona başvurmayı düşündüğü ya da en azından ASUS Filipinler’in 100. mağazasının açılışında yapılan röportajda şirketin CEO’su Jerry Shen tarafından ima edildi.

Astig.ph (Android Authority) tarafından yayınlanan röportajda Shen, ASUS‘un oyun için tasarlanan bir akıllı telefon yayınlayacağını beklediğini söyledi. Bir yayın tarihi veya söz konusu cihazın özellikleri belirtilmedi; bu, o zamana kadar muhtemelen biraz sabırlı olmak zorunda kalacağımız anlamına geliyor.

ASUS, Razer ve Xiaomi’den sonra oyun telefonunu piyasaya sürecek

Bu haber özellikle şaşırtıcı değil. Çünkü söylediğimiz gibi şirket, dizüstü bilgisayar gibi geçmişte oyuna özgü ürünleri piyasaya sürdü. Bu deneyimi akıllı telefonlara uygulama konusunda şaşırtıcı olarak geçmiyor. Ayrıca, yakın zamanda lanse edilen Razer Phone ve Xiaomi destekli Black Shark gibi oyun odaklı akıllı telefonların da gittikçe artan bir eğilimi var gibi görünüyor.

Bir oyun akıllı telefonuna gerçekten ihtiyaç olup olmadığından emin değiliz. Çünkü büyük bir çoğunluğu, amiral gemisi telefonlarıyla aynı üst düzey donanımı kullanıyorlar. Bu, kalması beklenen bir trend mi, yoksa kağıt üzerinde serin sesler veren gözlüksüz 3D telefonlar gibi bir şey olabilir mi, ancak pratikte hayal edilenden daha az yararlı olabilir.


ASUS, oyun telefonu çıkaracağını onayladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

The Walking Dead hayranları Twitter’ı ayaklandırdı YouTube’da en çok dinlenen şarkılar 2018 Alibaba Bir Günde 18 Milyarlık Satış Gerçekleştirdi! En Çok Kazanan YouTube Yıldızları Açıklandı (2016) YouTube, Logan Paul’un reklam yasağını kaldırdı Can Sıkıntınızı Giderebileceğiniz 6 Site

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır