Audi geleceğin en iyi otomobil markası seçildi

Ana Sayfa » Teknoloji » Audi geleceğin en iyi otomobil markası seçildi
Audi geleceğin en iyi otomobil markası seçildi

Audi, gelecekte sürdürülebilirlik konusunda BrandTrust tarafından yapılan Dayanıklılık Endeksi’nde diğer tüm Alman otomobil markalarını geride bırakarak birinci oldu. Marka, 2015 yılında gerçekleştirilen önceki araştırmaya kıyasla yerini bir basamak yükselterek, birinciliği Tesla’dan devraldı.

Alman otomobil markalarının dayanıklılığını ve gelecekte sürdürülebilirliğini ölçmeyi amaçlayan endeks, marka ve yönetim danışmanlığı şirketi BrandTrust tarafından gerçekleştirilen temsili bir araştırmayı temel alıyor.Değerlendirme kriteri olarak 10 “dayanıklılık göstergesi” kullanıldı. Markanın değişikliklere uyum sağlama becerisi, sosyal alandaki varlığı, trend belirleme yeteneği, marka deneyiminin kalitesi ve müşteri bağlılığı, bu kriterlerden bazıları.

İki sene önceki araştırmanın sonuçlarıyla kıyaslandığında, ünlü otomobil üreticisi hemen hemen her kategoride puanını artırdı. Araştırmayı hazırlayanlara göre bu başarıda markanın ürünlerinin kalitesi, net marka konumu ve etkileyici marka deneyimi büyük rol oynadı.

Alman otomobil üreticisi, geleceğin mobilitesini geliştirmek üzere çalışmayı sürdürüyor. Yeni Audi A8, yüksek ölçüde otomatik sürüş için geliştirilen dünyanın ilk seri üretim otomobili.

Audi Hibrit Otomobillere Önem Gösteriliyor!

Ingolstadt merkezli marka, önümüzdeki yıl Audi e-tron ile tümüyle elektrikli otomobiller çağının kapılarını aralayacak. Otomobil üreticisi, 2025 yılına dek tüm segment ve konseptlerde 20’yi aşkın elektrikli ve hibrit otomobili ürün gamına katmayı planlıyor. Plana göre, şirketin tüm ürün gamının üçte biri bu tarihe kadar elektrikli otomobillerden oluşacak.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Audi geleceğin en iyi otomobil markası seçildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yahoo Sahte Çerez Saldırıları İle İlgili Bilgi Verdi YouTube resmi sanatçı rozeti dağıtmaya başladı BTK’dan Sahte Haber İle İlgili Açıklama! YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor Çevrimdışı Video İzleme Özelliğine Sahip YouTube Go Yayınlandı Google Home Asistanına Telefon Görüşme Özelliği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır