v Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir - Webtakibi

Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir

Ana Sayfa » Sinema » Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir
Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir

Eski ABD başkanı Barack Obama, Neflix üzerinden yayın hayatına başlayabilir.

Beyaz Saray’da ülkenin cumhurbaşkanı olarak iki dönem görev yaptıktan sonra bırakan Barack Obama, şimdi farklı bir işte yer almaya başladı. Yeni bir rapora göre, eski başkan Netflix ile “üretim” anlaşmasıyla görüşüyor. Olanaklara, ilham veren Amerikan hikayeleri ile ilgili bir şovda veya Netflix‘teki yeni bir gösterinin moderatörü olarak bir yapımcı olarak sunulduğu bildiriliyor.

Barack Obama, Netflix için görünürde bir anlaşma henüz imzalanmadığı söyleniyor

CNN, Obama ve Netflix‘in bir “üretim ortaklığı” hakkındaki tartışmaları olduğunu belirtiyor. Ancak henüz bir anlaşmaya ulaşılmadığına dikkat çektiğini söylenmekte. Bu konu için tartışmalara aşina bir kaynak gerekçe gösterdi. Obama ve eşi, Netflix için bir gösteri üretmeye dahil oldular.

Bir anlaşma, her iki taraf için, en azından kağıt üzerinde bir kazan-kazan durumu olurdu. Obama, dünya çapında önemli bir kitleye ulaşan bir platform elde ederken, Netflix, eski başkanın adıyla özel programlama sağlayabilecektir. Bildiğimiz üzere Netflix, abonelik satışlarıyla hizmet sunmakta ve gelişmekte. Bu sayede şirket Obama’nın kitle gücüyle daha çok aboneye ulaşarak gelirlerini katlaya bilme durumuna sahip olacaktır.

New York Times’taki ayrı bir raporda, “bölümlerin sayısı ve karar verilen formatların” belirlendiğini belirtildi. Tartışılan iki potansiyel gösterinin olduğu bildirilmektedir. Diğeri ise Michelle Obama’nın sağlık ve beslenmedeki Beyaz Saray’ını desteklemesine neden olabilir.


Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne? Steam Key nedir? Steam Key nasıl kullanılır? WhatsApp Emoji Arama Özelliği Getirdi Google Yalan Haberlere Karşı Yeni Dönem Başlıyor PlayStation’dan Harika Yarışma Ücretsiz Golden Fever Steam Key’i

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır