Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir

Ana Sayfa » Sinema » Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir
Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir

Eski ABD başkanı Barack Obama, Neflix üzerinden yayın hayatına başlayabilir.

Beyaz Saray’da ülkenin cumhurbaşkanı olarak iki dönem görev yaptıktan sonra bırakan Barack Obama, şimdi farklı bir işte yer almaya başladı. Yeni bir rapora göre, eski başkan Netflix ile “üretim” anlaşmasıyla görüşüyor. Olanaklara, ilham veren Amerikan hikayeleri ile ilgili bir şovda veya Netflix‘teki yeni bir gösterinin moderatörü olarak bir yapımcı olarak sunulduğu bildiriliyor.

Barack Obama, Netflix için görünürde bir anlaşma henüz imzalanmadığı söyleniyor

CNN, Obama ve Netflix‘in bir “üretim ortaklığı” hakkındaki tartışmaları olduğunu belirtiyor. Ancak henüz bir anlaşmaya ulaşılmadığına dikkat çektiğini söylenmekte. Bu konu için tartışmalara aşina bir kaynak gerekçe gösterdi. Obama ve eşi, Netflix için bir gösteri üretmeye dahil oldular.

Bir anlaşma, her iki taraf için, en azından kağıt üzerinde bir kazan-kazan durumu olurdu. Obama, dünya çapında önemli bir kitleye ulaşan bir platform elde ederken, Netflix, eski başkanın adıyla özel programlama sağlayabilecektir. Bildiğimiz üzere Netflix, abonelik satışlarıyla hizmet sunmakta ve gelişmekte. Bu sayede şirket Obama’nın kitle gücüyle daha çok aboneye ulaşarak gelirlerini katlaya bilme durumuna sahip olacaktır.

New York Times’taki ayrı bir raporda, “bölümlerin sayısı ve karar verilen formatların” belirlendiğini belirtildi. Tartışılan iki potansiyel gösterinin olduğu bildirilmektedir. Diğeri ise Michelle Obama’nın sağlık ve beslenmedeki Beyaz Saray’ını desteklemesine neden olabilir.

İlginizi Çekebilir :  Vizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor!

Barack Obama, Netflix için içerik üretebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Pentagon, Huawei ve ZTE cihazlarının satışlarını yasakladı Teknofest İstanbul ne zaman yapılacak? Başvuru nasıl yapılır? IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı En güncel indirme merkezi: Paşaİndir En Çok Çalışana Sahip Teknoloji Şirketleri Facebook, Messenger’dan Instant Articles Platformu Kaldırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır