v Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması Başvuruları Bekliyor - Webtakibi

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması Başvuruları Bekliyor

Ana Sayfa » Gündem » Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması Başvuruları Bekliyor
Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması Başvuruları Bekliyor

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması adı altında bu yıl dördüncüsü düzenlenecek etkinlikte küçükten büyüğe herkesi kapsayan fırsatlar mevcut.

Ortaokul, lise ve üniversiteler de eğitim gören öğrenciler ile öğretmen ve öğretim görevlilerinin yenilikçi projeler üretmesi ve bunların desteklenmesi amacı ile dördüncüsü düzenlenen yarışmada ürün, hizmet, pazarlama ve organizasyonel inovasyon konularında projeler üretilecek.

Katma değeri yüksek, özgün tasarımlı ve yenilikçi projeler ortaya çıkarmak amacıyla bir yada birden fazla proje ile başvurular yapılabilecek.

Yarışma Herkesi Kapsıyor

Her yarışmacının birden fazla proje ile katılabilmesi fikirlerin ortaya çıkarılması konusunda büyük bir etken oluyor.Grup veya bireysel olarak katılıma açık olan inovasyon yarışması ortaokul kategorisinde 5. ve 8. sınıfları kapsıyor.Lise öğrencilerini ve üniversite öğrencilerini de kapsayan yarışma yüksek lisans yapan öğrencilere kapalı.

Başakşehir Belediyesinin işbirliği ile düzenlenen yarışmada projelerin son teslim tarihi 13 Ekim 2017 tarihinde sona erecek.Projenin şartnamesine buraya  tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması Başvuruları Bekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung, Türkiye’de Okul ve Hastane Yapacak! Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor Proterra otobüsü tek şarj ile 1.600 kilometre giderek rekor kırdı 2017 Audi Otonom Sürüş Kupası başlıyor Yahoo eSports Bir Yıl Aradan Sonra Kapanıyor Yeni Kimlik Kartları İçin Başvurular Başlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır