Battlefield 1’e Yeni Ek Paket

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Battlefield 1’e Yeni Ek Paket
Battlefield 1’e Yeni Ek Paket

Bu yılın sonbaharında piyasaya sürülen EA’in Battlefield serisinin Battlefield 1 adlı oyunun severlerine güzel haber geliyor.

2017 yılının Mart ayında ilk ücretli DLC gelecek olan oyuna bu güncellemeyle birçok yenilik beraberinde gelmesi umuluyor. DLC‘ nin adı “They Shall Not Pass” olarak belirlenmiş.Türkçesi “Onlar Geçmeyecekler” olarak çevirebiliriz. EA’in resmi sitesinde önceden yaptığı açıklamada iki yeni ordunun daha oyuna dahil olacağı yazıyordu. Bu pakette Fransız ordusu ekleniyor ilk olarak. Ayrıca 16 yeni harita , 20 yeni silah , yeni taşıtlar ve yeni oyun modlarınıda içinde barındıracak olan DLC 2017 yılında da oyunu zirvede tutmaya yardım edecek gibi gözüküyor. Özellikle multiplayer modunda önemli yer tutan Elit Sınıfı birliklerine de yenileri katılıyor.Fakat bu DLC‘nin kötü yanı 50 dolarlık bir ücreti bulunması. Bu fiyatı karşılayacağını çıktıktan sonra öğreneceğiz.

Geçtiğimiz günlerde Premium olanlar için ilk ücretsiz ek paketi olan “Giant’s Shadowu  yayınlanmıştı. 20 Aralık tarihinde ise tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor.Oyun ilk çıktığından beri rakibi Call Of Duty: Infinite Warfare‘a üstünlük sağlıyordu bundan sonra daha da fark atacağa benziyor. Oyunun yeni bilgileri geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.


Battlefield 1’e Yeni Ek Paket - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Burak Gülen21 Aralık 2016

playstion 4 konsoluma almak istedigim bir oyun en kısa zamanda almayı düşünüyorum ülkemize yer verilmesi türk gamerları tatmin edici

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Mobil Uygulaması Mavi Tonundan Uzaklaşıyor Yeni Windows Terminal artık indirmeye hazır Samsung, Özürlerini Kabul Etmek için Hediye Dağıtıyor! PlayStation 5, 2020 yılından önce gelmeyebilir Facebook, Messenger’dan Instant Articles Platformu Kaldırıyor Türkiye’nin İlk Yazılım Teknoloji Lisesi: Kozmos Lisesi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır