Battlefield: Bad Company Xbox One’a Geliyor

Ana Sayfa » Gündem » Battlefield: Bad Company Xbox One’a Geliyor
Battlefield: Bad Company Xbox One’a Geliyor

Efsane FPS oyun serisi Battlefield‘ın Battlefield:Bad Company oyunu Xbox One’a “backward compatibility ” (geriye dönük uyumluluk) kapsamında geliyor. Oyun ilk olarak  2008’de satışa sunuldu. Hikayede espri anlayışı olduğu için FPS oyunları arasında zamanında benzersiz oldu. Aynı zamanda mevcut EA sürümleri için tercih edilen oyun motoru olan Frostbite motoru tarafından desteklenen ilk oyun oldu. Xbox Store‘da şu anda 14,99 dolara satışa sunuluyor. EA Access üyeliğine sahip iseniz, indirip hizmetin bir parçası olarak oyunu oynayabileceksiniz. Üyeler şimdi EA Access Vault aracılığıyla neredeyse tüm Battlefield serisine erişebiliyorlar.

Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Bu özellik ile yüzlerce Xbox 360 oyununu ve çok yakında klasik orijinal Xbox oyunlarını Xbox One ile oynayabilme ayrıcalığa sahip oluyorsunuz. Sahip olduğunuz ve Geriye Dönük Uyumluluk oyun kataloğunun bir parçası olan dijital oyunlar, Xbox One’ ınızın “Yüklemeye Hazır” bölümünde otomatik olarak görüntülenir. Geriye Dönük Uyumluluk oyun kataloğunda bulunan diskli oyunlar için diski takın; konsol, oyunu sabit diskinize indirmeye başlayacaktır. Oyunu sabit diske indirdikten sonra kullanıcıların oyunu oynamak için oyun diskini sürücüde takılı bırakması gerekir.


Battlefield: Bad Company Xbox One’a Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Turkcell’den Çanakkale’ye Mektuplar Projesi Daniel Craig Yeni 25.James Bond Filmi İçin Geri Dönüyor Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’den Yeni Nesiller İçin: ”Yarını Kodlayanlar” Projesi Nokia X6, ilk envanterini 10 saniyede satmayı başardı Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi Dünyanın En Eski Fosilleri Ortaya Çıkarıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır