Battlefield V eşli oyuncu özelliği ile geliyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Battlefield V eşli oyuncu özelliği ile geliyor
Battlefield V eşli oyuncu özelliği ile geliyor

Yeni bir sızıntıya göre, gelecek bir sonraki Battlefield unvanına “Battlefield V” denilecek gibi görünüyor.  Oyun, 2. Dünya Savaşı sırasında gerçekleşmesi bekleniyor, ancak şimdi VentureBeat tarafından hazırlanan bir rapor sayesinde oyuyla ilgili ek ayrıntılar, kampanya ve işbirliği modu (eşli oyuncu) ile ilgili olarak açıklandı.

Oyuna gelecek co-op modu veya diğer adıyla kooperatif oynayış, oyunu daha heyecanlı hale getirilecek. Kooperatif oynayış ya da işbirlikli oynanış, genel olarak nişan alma ve strateji oyunlarında kullanılan evrensel bir video oyun terimidir. Eğer rekabetçi bir ortam arıyorsanız arkadaşınızla birlikte eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Bu mod ile arkadaşınızla takım olup yapay zekaya karşı rekabet gösterebileceğiz.

Battlefield V, E3 2018’de tanıtılacak

Oyun, Battlefield 1‘e benzer epizodik bir yapıya sahip olduğu söylentileri de söyleniyor. Bu, savaşın Alman tarafına odaklanılabileceği yönündeki söylentileri ortadan kaldırıyor. Ancak bu yeni söylenti, oyuncuların hikayenin ortaya çıktığı sırada dünyadaki farklı karakterlerin kontrolünü eline alabileceklerini iddia ediyor. Son olarak, oyunun yeni cersiyonu oyuncuların sırtında eğilimli olmasını sağlayacağına dair bir söylenti var. Bu büyük bir özellik değil, oyunun genel deneyimini geliştirmeye yardımcı olacak küçük gelişmeler var. Her iki durumda da az bilgiler bulunmakta, ancak E3 2018‘de önümüzdeki aylarda oyun hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.


Battlefield V eşli oyuncu özelliği ile geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Webtakibi, Bundle üzerinden yayına başladı GüestGO II Twitch Yayıncıları Yer Alacak Apple, kendi MicroLED ekranlarını geliştirmeyi düşünüyor Yeni iOS hatası birçok uygulamada erişimi devre dışı bırakıyor DuckDuckGo 15 Milyar Aramaya Ulaştı BlackBerry KeyOne Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Özellik

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır