Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu?

Ana Sayfa » Gündem » Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu?
Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu?

Bugün Twitter üzerinde gündem listesine çıkan hashtag da Berkcan Güven‘in öldüğü ile ilgili binlerce tweet paylaşıldı.

Bugün içerisinde birkaç saat öncesinde ortaya çıkan hastang da sosyal medya fenomeni olan Berkcan Güven‘in öldüğü ile ilgili paylaşımlar ortaya çıktı. Paylaşımların kimler tarafından yapıldığı veya kimler tarafından başlatıldığı bilinmese de henüz için gerçek bir bilgi bulunmamakta.

Berkcan Güven gerçekten öldü mü?

Saatler geçmesine rağmen sosyal medya fenomeninin yakınlarından veya ailesinden sosyal medya üzerinden bir bilgi paylaşılmadı. Hatırlarsak Cem Korkmaz’ın ölümünde olaydan kısa süre önce yakınları ve arkadaşları tarafından öldüğüne dair teyit gelmişti. Ancak şimdiki olayda ise olaya karşı teyit edilen bir bilgi bulunmamakta.

Ortaya çıkan #BerkcanGüvenÖldü hashtagı sosyal medya içerisinde viral bir çalışma olabilir. Veya bir web sitesinin, siteye kullanıcı çekmek amaçlı yaptığı bir Twitter hashtag çalışması olabilir. Daha sonrasında ortaya çıkan gündemden dolayı birçok insan arama motorlarında konuyla ilgili haber arayacaklarına emin olabiliriz. Varsayımlar bunlardan ibaret olasa da henüz bunun için teyit edilmiş bir bilgi bulunmamakta.

Berkcan Güven kimdir?

Yıllar öncesinde Vine üzerinde kısa videolar çekmeye başlamasıyla birlikte kendisine büyük bir kitle yakalamayı başardı. Daha sonrasında Berkcan Güven, YouTube üzerine geçiş yaparak çeşitli içerikler üreterek video izleme platformu üzerinde de büyük bir kitle yakalayarak yeni bir iş ortamı haline getirdi. Şimdi ise arkadaşları ve ailesiyle birlikte diğer kişilerden farklı olarak içerikler üretmeye devam ediyor.


Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huawei işlemci satışını durdurma kararı aldı Ünlü Motovlogcu Altın Elbiseli Adam Hayatını Kaybetti ÖSYM Tarafından Açıklama: Lys Sonuçları Belli Oldu! Facebook Video Platformu Yakında Açılıyor Android TV İçin Google Asistanlığı Geliyor Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır