Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak
Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak

Bilişimde Kariyer Zirvesi 2017, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin 25. Yıl etkinlikleri kapsamında 2 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin 25. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan ve geleneksel hale getirilmeye çalışılan etkinlikte, kendi alanında uzmanlaşmış, tanınmış insanlar konuşma gerçekleştirecek. Türkiye bilişim sektörüne yön veren kurumların temsilcileri ve bu alanda başarısıyla adından söz ettirmiş önemli uzmanlar, bilişim öğrencileriyle bir araya gelecek ve orada bulunacak insanlar ile tecrübelerini paylaşacak.

Etkinlikte neler yer alacak?

Bilişimde Kariyer Zirvesi 2017‘de tema olarak Bilişim Sektörünün Bugünü ve Geleceği, Paneli Endüstri 4.0Yazılım Sektörü, Dijital Oyunlar, Sistem Yönetimi, Siber Güvenlik, Makine Öğrenmesi, Yapay Zeka, Sosyal Medya Yönetimi konularına alanlarında farklı konuşmacılar tarafından değinilecek.

Gerçekleştirilecek olan etkinlikte konuşmacılar; Prof.Dr Gonca Telli, Melek Bar Elmas, Nezih Kuleyin, Prof.Dr Hüseyin Aktaş, Prof.Dr Alp Kut, Dr.Özhan Kalaç, Burak Selim Şenyurt, Veysel Uğur Kızmaz, Yrd.Doç.Dr. Deniz Kılınç, Doğan Zorlu, Gürcan Serbest, Mehmet Burak Torun, Gürhan Hoşgör, Ozan Uçar, Hasan Dimdik, Şakir Dolgun, Mustafa Erşahin olarak yer almakta.

Etkinlik, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin 25. Yıl etkinlikleri kapsamında 2 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek.


Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cingöz Recai Filminden İlk Teaser Yayınlandı ! Son Dakika: WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta mesajlar neden gitmiyor? Android 8.1 güncellemesiyle Wi-Fi hızını gösteren etiket geldi İnstagram Korsanları Milyonlarca Kullanıcının Verilerini Satıyor Twitter üzerinden Uber’e binlerce destek geldi! VLC Player’dan “360 Derece” Özelliği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır