BİLMÖK 2017 3 Mart’ta Konya’da Başlıyor

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » BİLMÖK 2017 3 Mart’ta Konya’da Başlıyor
BİLMÖK 2017 3 Mart’ta Konya’da Başlıyor

Bu yıl 13. kez düzenlenen Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK) 3 Mart tarihinde Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu ev sahipliği yapıyor.

Konya Rixos Otel’de 3-4-5 Mart tarihlerinde bilgisayar mühendisliği adaylarını ağırlayacak. Peki nedir bu BİLMÖK derseniz her yıl farklı bir üniversitenin bilgisayar mühendisliği bölümü ve/veya ilgili kulübü tarafından organize edilen Türkiye’nin en büyük öğrenci kongresidir.

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK), Türkiye’deki Yüksek Öğretim Kurulu’na bağlı devlet ve vakıf üniversitelerinin, “Bilgisayar Mühendisliği”, “Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği”, “Bilgisayar ve Enformasyon Mühendisliği”, “Bilişim Sistemleri Mühendisliği” ve “Yazılım Mühendisliği” bölümlerindeki öğrencilerin bir araya gelmesini sağlayan mesleki ve sosyal bir toplantıdır aynı zamanda.

Başta Lidyana.com CEO’su Hakan Baş, NASA’da Robot Teknolojileri Uzmanı olan Oktay Arslan, HP Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak, DenizBank A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dilek DUMAN olmak üzere birçok teknoloji ve iş dünyasından isimler konuşmacı olarak bu sene yer alıyor BİLMÖK’de. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için buradan resmi sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıca tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz. Webtakibi olarak bu etkinliğe medya sponsorluğuyla destek vereceğiz.


BİLMÖK 2017 3 Mart’ta Konya’da Başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon’u dolandıran çift 1.2 milyon dolar çaldı 2017 Audi Otonom Sürüş Kupası başlıyor Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı Google, Aramalara ‘Kişisel’ Sekmesi Ekledi Honda 2025 Yılına Kadar Sürücüsüz Araç Çıkartacak YouTube önerilen video bağlantıları özelliğini kaldıracak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır