Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı

Ana Sayfa » Gündem » Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı
Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktalarına ziyarette bulunan Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya, güvenlik görevlileri için getirmiş olduğu tatlıları ikram ederken dağın tepesinde nöbet tutan köy korucuları için bir ” drone” yardımıyla ulaştırarak ikramda bulundu.

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktalarına ziyarette bulunan Fatih Kaya, güvenlik güçlerine ikramda bulunmak için getirmiş olduğu tatlıları verirken, dağın tepesinde olan köy korucularına bir ‘ drone ‘ yardımı ile ulaştırdı.

Kaya yeni binayı incelemelerde bulunduktan sonra güvenlik güçleriyle bir süre sohbet etti ve tatlı ikramında bulundu, tepelerde bulunan köy korucularına ise tabaklara konarak poşet vasıtasıyla ‘ drone ‘ yardımıyla ulaştırdı. Tatlıları alan köy korucuları, telefonla Fatih Kaya‘yı arayarak teşekkür etti. Bu güzel anlar görüntülere yansırken güzlerde tebessüm bırakmadı değil.

 


Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır? Apple Maps, drone yardımıyla geliştirilecek NFS’nin Yeni Oyunu ‘NFS Payback’ Duyuruldu! Game of Thrones, 7. Sezonuna Ait İlk Fragmanı Yayınlandı Microsoft’un ortaya çıkan patenti, katlanabilir çift ekrana sahip Youtube’dan Sosyal Sorumluluk Projesi!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır