Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı

Ana Sayfa » Gündem » Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı
Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktalarına ziyarette bulunan Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya, güvenlik görevlileri için getirmiş olduğu tatlıları ikram ederken dağın tepesinde nöbet tutan köy korucuları için bir ” drone” yardımıyla ulaştırarak ikramda bulundu.

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktalarına ziyarette bulunan Fatih Kaya, güvenlik güçlerine ikramda bulunmak için getirmiş olduğu tatlıları verirken, dağın tepesinde olan köy korucularına bir ‘ drone ‘ yardımı ile ulaştırdı.

Kaya yeni binayı incelemelerde bulunduktan sonra güvenlik güçleriyle bir süre sohbet etti ve tatlı ikramında bulundu, tepelerde bulunan köy korucularına ise tabaklara konarak poşet vasıtasıyla ‘ drone ‘ yardımıyla ulaştırdı. Tatlıları alan köy korucuları, telefonla Fatih Kaya‘yı arayarak teşekkür etti. Bu güzel anlar görüntülere yansırken güzlerde tebessüm bırakmadı değil.

 


Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda! Twitter, ‘Yer İşaretleri’ özelliğini test ediyor Yeni Audi A7 19 Ekim’de Geliyor Mafia III’e İlk Hikaye Genişletmesi Mart’ın Sonunda Geliyor Super Mario’nun Google Play İçin Sayılı Günleri Kaldı Apk Dosyaları Telefonlar İçin Zararlı mıdır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır