Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı

Ana Sayfa » Gündem » Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı
Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktalarına ziyarette bulunan Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya, güvenlik görevlileri için getirmiş olduğu tatlıları ikram ederken dağın tepesinde nöbet tutan köy korucuları için bir ” drone” yardımıyla ulaştırarak ikramda bulundu.

Bitlis-Diyarbakır karayolunda polis noktalarına ziyarette bulunan Fatih Kaya, güvenlik güçlerine ikramda bulunmak için getirmiş olduğu tatlıları verirken, dağın tepesinde olan köy korucularına bir ‘ drone ‘ yardımı ile ulaştırdı.

Kaya yeni binayı incelemelerde bulunduktan sonra güvenlik güçleriyle bir süre sohbet etti ve tatlı ikramında bulundu, tepelerde bulunan köy korucularına ise tabaklara konarak poşet vasıtasıyla ‘ drone ‘ yardımıyla ulaştırdı. Tatlıları alan köy korucuları, telefonla Fatih Kaya‘yı arayarak teşekkür etti. Bu güzel anlar görüntülere yansırken güzlerde tebessüm bırakmadı değil.

 

İlginizi Çekebilir :  Apple, Avrupa'da eğitim müfredatına giriyor

Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Windows Phone  Angry Birds’e Veda Ediyor Yurtdışından Alışveriş Yapmak : Aliexpress (REHBER) En iyi TV önerileri – Televizyon tavsiyeleri 2018 En güncel indirme merkezi: Paşaİndir Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır