BMW’den 2 Adet Yeni i8 Versiyon Araba

Ana Sayfa » Otomobil » BMW’den 2 Adet Yeni i8 Versiyon Araba
BMW’den 2 Adet Yeni i8 Versiyon Araba

BMW, i8 modelinin ki yeni versiyonunu İsviçre‘de düzenlenecek Cenevre Otomobil Fuarı için hazırlıklara başladı.

İsviçre‘de düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı için hazırlanan otomobil üreticisi, sahneye i8 modelinin üzerine geliştirilen iki yeni versiyon sunmayı planlıyor. Elektrikli araba üretiminin arttığı günümüzde BMW de bu alanda çalışmalarına devam ediyor. Bu açıdan oldukça önemli olan i8 modeli üretildikten sonra geçen 3 yıllık bir zaman diliminde kendine özgü tasarımı ve teknolojisi ile birlikte BMW‘nin sevilen modelleri arasına giren i8 2016 yılında 3.752 adet sürücü tarafından satın alındı. Çeşitlilik anlamında güçlenecek olan bu modele BMW Ar-Ge sürecinde ciddi önem vermişti.

Dış görünüşü ile birlikte renk seçenekleri de beğenilen i8 de geçtiğimiz yıl protonik koyu gümüşü rengi seçeneği eklenmişti. Gelecek yeni arabaların renkleri ise protonik donuk sarı ve protonik siyah olarak belirlendi. Cenevre fuarında görücüye çıkacak i8 in önemli özellikleri bu sene netlik kazanacak. İsviçre’de düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı bu yıl bayağı kapışmalı geçecek gibi gözüküyor, şimdiden bir çok yerden ilgi topluyor.


Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BMW’den 2 Adet Yeni i8 Versiyon Araba - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı DuckDuckGo 15 Milyar Aramaya Ulaştı Youtube Türkiye’de En Çok Kazanan 11 Youtube Kanalı Apple iOS QR kod okuyucusunda güvenlik açığı keşfedildi YouTube, Enes Batur’un kanalını kapatabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır