Boğaziçi Bilişim Ödülleri ’17 sahiplerini bulacak

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Boğaziçi Bilişim Ödülleri ’17 sahiplerini bulacak
Boğaziçi Bilişim Ödülleri ’17 sahiplerini bulacak

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec’in düzenlediği 5. Boğaziçi Bilişim Ödülleri 14 Aralık Perşembe günü düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

“bilişim oskarları” olarak nitelendirilen etkinlik birçok kişi tarafından takip ediliyor ve sonuçlar merakla bekleniyor. 2016 yılında 24 dalda ödül veren Compec’e ilgi yoğun durumda. Bu yıl 22 farklı kategoride ödüllendirme yapılacak.

Bu yıl yapılan oylamada yılın en iyi takipçisi kategorisi de eklendi. Bu kategorinin eklenmesi ile birlikte büyük bir kitleye sahip olan oyun kategorisinin eklenmesi sonucunda yarışmayı takip edenlerin sayısı oldukça artmış durumda.

14 Aralık’ta ödüller sahiplerini bulacak

Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de saat 19.00’da kokteyl ile başlayacak olan ödül töreni, saat 20.00’da Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu ile devam edecek. 80.000 halk oyu ve Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinden oluşan jüri oylaması ile En’lerin söz sahibi olduğu, bilişim ve teknoloji alanında öncü isimlerin ağırlandığı ödül töreni Sultan Arınır Buzbaşı’nın sunumuyla gerçekleşecek. Törende “Yılın En İyi Mobil Uygulaması”, “Yılın En İyi İnternet Girişimi” ve “Sosyal Medyayı En Etkin Kullanan Ünlü” gibi 22 farklı kategoride adaylar ödüllerini alacak.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Boğaziçi Bilişim Ödülleri ’17 sahiplerini bulacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İOS 10’u Sakına Yüklemeyin! Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor Özelliklerine göre en iyi SSD’ler 2018 Türkiye’nin İlk Yazılım Teknoloji Lisesi: Kozmos Lisesi Instagram’a Canlı Yayın Özelliği Getirildi GTA 5 Redux Modu Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır