Bordo Bereliler 2: Afrin filmi Mart ayında vizyonda!

Ana Sayfa » Sinema » Bordo Bereliler 2: Afrin filmi Mart ayında vizyonda!
Bordo Bereliler 2: Afrin filmi Mart ayında vizyonda!

Senaryo aşamasının ve ön çalışmalarının temmuz ayında tamamlanan, çekimlerine ise geçtiğimiz aralık ayında başlanan Bordo Bereliler 2 Afrin filminin vizyon tarihi belli oldu. Film, 23 Mart’ta vizyona girecek.

Yönetmenliğini Erhan Baytimur’un, senaristliğini Coşkun Gündoğdu ile Ayça Baytimur’un, yapımcılığını ise Erdoğan Yaprak ile Ali Ertem’in (16 Yapım Medya), üstlendiği filmin fragmanı da yayınlandı.

Özel Kuvvetlere bağlı bordo bereli askerlerin terör örgütlerine yönelik yaptıkları operasyonu konu alan ve Afrin’de başlayıp, Bursa İnegöl’de son bulan Bordo Bereliler 2: Afrin filmin çekimlerinde ise yüzde yüz yerli üretim silahlar kullanıldı. MPT-76 (Milli Piyade Tüfeği), MPT-55 ve MPT55-K (Milli Piyade Tüfeği), T40R tek atım bombaatar (launcher), JMK BORA-12 (Tam Profesyonel uzun menzilli keskin nişancı tüfeği) 40 mm tamburali bombaatar ve Canik 55 gibi Türkiye üretimi silahların kullanılan filmin ekibi sıcak gündemi de takip etti.

Filmin oyuncu kadrosu oldukça geniş

Filmin oyuncu kadrosunda ise Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur, Emel Dede, Ozan Güler, Oğuz Yağcı, Balamir Emren, Ergun Kuyucu, Gencer Güvercin, Mehmet Dindar, Erol Yavan yer alıyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bordo Bereliler 2: Afrin filmi Mart ayında vizyonda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi Jahrein, Twitch’deki Yayınlarına Son Verebileceğini Açıkladı Facebook’ta En Çok Beğeniye Sahip 10 Sayfa Apple Music 60 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı Facebook Sahte Haberlere Karşı Kolları Sıvadı iOS 10.3 Güncellemesi Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır