Bordo Bereliler Suriye Filminin Çekimleri Başladı

Ana Sayfa » Sinema » Bordo Bereliler Suriye Filminin Çekimleri Başladı
Bordo Bereliler Suriye Filminin Çekimleri Başladı

Bordo bereli askerlerin FETÖ bağlantılı bir terör örgütüne ve liderine yaptığı operasyonu konu alan filmin çekimlerine başlandı.

Yönetmeni Erhan Baytimur‘un üstlenmiş olduğu ve çekimleri Osmaniye‘de başlayan Bordo Bereliler Suriye filmin kısa olarak Suriye-Türkiye sınırını tehdit eden terör örgütünün başındaki “Çöl İmamı” lakaplı Ebu Salim‘i ortadan kaldırmak için görevlenen ve bir timin ve bu terör örgütünün zamanla en büyük destekçisinin FETÖ olduğu anlaşılan, bunlara verilen mücadeleyi anlatan bir hikaye olarak kısa olarak ele alınabilir.

Yönetmen Erhan Baytimur ile röportaja vermiş olduğu konuşmaya göre filmde bordo berelilerin hikayesi dışında normal hayatı da yer aldığı ve onlarında birer aile yaşantıları olduğunu, sadece askerlerin gözüyle askeriyeyi değil, insanların gözüyle bordo bereli askerlerimizi anlattığını belirtti.

Kaynak: AA

İlginizi Çekebilir :  Star Wars Serisinin 8.Filminin İsmi Ortaya Çıktı

Bordo Bereliler Suriye Filminin Çekimleri Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeşilay, Kapalı Mekanlarda Sigara Yasağını Çiğneyenlerin Önüne Geçecek Dünya Çapında Açlık Sorununa Sizde Katkıda Bulunun : ShareTheMeal Uygulaması Şap Makinesi ve Kullanılan Teknoloji Türkiye’de YouTube Erişimi Sınırlandırıldı Amazon Kendi Mesajlaşma Uygulamasını Açabilir Instagram Kullanıcılarının Başı Dertte

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır