Bosch otonom araç için çalışmalara başladı

Ana Sayfa » Teknoloji » Bosch otonom araç için çalışmalara başladı
Bosch otonom araç için çalışmalara başladı

Bosch, şimdiki ve gelecekteki kendi kendine giden arabalar (otonom araçlar) üzerindeki çalışmalarından söz etti.

Birçok şirket alanına uymasa bile geleceğe dair düşünceleri doğrultusunda otonom araçlar için çalışmalara başladı. Gelecek için bu boşluğu değerlendirmek isteyen onlarca şirket, sadece birkaç yıl sonra ortaya çıkacakları otonom araçları için büyük bir rekabete girebilirler. Bunlardan biriside listeye ismini yazdıran, elektrikli ev eşyaları üreticisi ortadaki boşluğu fark ederek gelecekteki otonom araçlar için işe koyuldu.

Bosch, diğer firmalar kadar görünür değilken otomotiv endüstrisinde önemli bir güce sahip. En düzenli tüketicilerin markayı ilişkilendirecek elektrikli el aletleri ve ev aletlerinin yanında çeşitli otomobil bileşenleri üretmekte. Doğal olarak, endüstride edindiği tecrübelerden yola çıkarak kendi kendine sürüş teknolojileri üzerinde çalışıyor. Yakın zamanda Londra’nın Somerset House’a giderek şu anda yaptığı şeylerin yanı sıra gelecekte neler yapabileceğini de gösterecek.

Bosch otonom araç için ilk adımlarını attı

Bosch, araçların ileride görülebilmesine yardımcı olacak haritalama sistemlerinde TomTom ve otomatikleştirilmiş valet ve taksi konseptleri konusunda Mercedes ile kendini süren otomobiller için bir AI(yapay zeka) beyanı geliştirmesi için NVIDIA ile zaten ortaklık kurdu. Londra’daki vitrin, birkaç daha somut gelişme gösterdi. Bunlar, e-bisikletlerden mevcut ve önceden piyasaya sunulan elektrikli scooter’lara ve şehir araçlarına kadar desteklenen çeşitli EV’leri kapsıyordu.


Bosch otonom araç için çalışmalara başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fortnite Party Royale E3 fuarına hazırlanıyor Sahibinden.com çekiliş ile ev ve araba veriyor Steam Kış İndirimleri Geliyor! Yeni Samsung Notebook 9 fiyatları açıklandı Telegram açığıyla kripto para madenciliği yapıldığı ortaya çıktı Ücretsiz DSquad War Steam Key’i

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır