Bülent Gürcan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Bülent Gürcan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Bülent Gürcan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Google aramalarında özellikle TeknoSA ilgili aramalarla birlikte Bülent Gürcan kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi sorular aranmaya başlandı.

Bülent Gürcan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Eğitim hayatındaki bilgilerini incelersek Saint Joseph Fransız Lisesi‘nden mezun olmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olarak iş hayatına atılmaya başladı. İş hayatına ilk olarak 1992-1993 yılları arasında Sony Gulf’da Satış Müdürü olarak başlamıştır. Devamında ise 1993-2000 yılları arasında Max Mara’da Yönetici Ortağı olarak gelişme göstermiştir.

2000-2002 yılları arasında TopShop, Topman / GiySA‘da Operasyon Müdürü ve 2002-2004 yılları arasında Başer Holding’de Perakende Direktörü olarak çalışmıştır. 2004-2013 yılları arasında TeknoSA bünyesinde Satış Direktörü ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak sorumluluk üstlenen Gürcan, ardından 2 yıl süreyle Media Markt Türkiye CEO’su olarak görev yapmıştır.

2004 yılından bu yana Teknosa’da COO ve Kliksa’da İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapıyordu. Gürcan, Mart 2013 itibarıyla Media Markt Türkiye CEO’luğuna getirildi. Bülent Gürcan, 1 Nisan 2015 itibarıyla, TeknoSA Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Anadili yanında İngilizce, Fransızca ve başlangıç seviyesinde İtalyanca bilen Gürcan, evli ve bir kız çocuk sahibidir. Kaç yaşında olduğunu dair net bir bilgi olmaması yanında İstanbul‘da yaşadığı bilinmektedir.


Bülent Gürcan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Talk Hizmeti Kapatılıyor Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne? Rus bilim insanları ‘uzay motosikleti’ yapmaya çalışıyorlar Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı Milli Sporcu Gökhan Saki’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi Ford’un dış iskelet sistemi fabrika işçilerine yardımcı olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır