Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Sahibinden.com‘un güncel olarak son CEO’su olmasıyla birlikte Burak Ertaş kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruları ilgi çekiyor.

Aksoy Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Aksoy‘un kurduğu sahibinden.com, 2000 yılında 2 bin 700 ilanla yayın hayatına başladı. Aralık 2010 itibariyle, vasıta, cep telefonu, gayrimenkulden ayakkabıya çok farkı kategorilerden oluşan ilân ağında ilân sayısı 2 milyona ulaşmıştı. ‘En İyi E-ticaret’ , ‘En İyi Seri İlan’, ‘Altın Örümcek’ ödülleri bulunmakta.

Burak Ertaş Kimdir?

Alexa Türkiye sıralamasında 6.sırada yer alırken dünya sıralamasında 444.cü sırada yer alan Sahibinden, bu büyüklükte gelişim göstermesi şaşırtıcı. Eğitim hayatındaki verilere göre 1990’da ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden mezun oldu. Koç Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesi yer almakta. Ertaş meslek hayatında kariyerine ilk olarak Mapco‘da Servis Yönetimi ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olmasıyla başladı. Daha sonrasında Turkcell‘de Katma Değerli Servisler (ses dışı hizmetler) alanında Bölüm Başkanlıkları yapan Ertaş; Mesajlaşma, Operatör, İçerik ve Bireysel Servisler Bölümleri’ni yönetti.

Müge Seymen‘in kendi isteği sonucunda Sahibinden.com‘un CEO görevinden ayrılmasının sonrasında Ocak 2010 tarihinde Burak Ertaş, şirketin genel yönetim konumuna geldi. Ertaş 2010 yılından bu yana Sahibinden.com‘da CEO olarak görevini sürdürmekte.


Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple, iCloud Etkinleştirme Kilidi Aracını Web Sitesinden Kaldırdı Selçuk Bayraktar kimdir? Babası kimdir? Nereli ve ne iş yapar? İnstagram Arşivleme Özelliğini Test Ediyor Final Fantasy XV Çıkış Tarihi Ertelendi Tesla, 800 farklı mağazada güneş paneli satışı yapacak Google Chrome Artık Daha Hızlı Olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır