Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir

Birkaç yıl önce Activision, Call of Duty: Infinite Warfare‘ı ilan ettiğinde, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered‘i de duyurdular. Bu, adından da anlaşılacağı gibi, Modern Warfare‘in bir yeniden yapımı diyebiliriz. Yeniden yapım sevenler için, Warfare 2 Remastered‘ın eserlerde olabileceğini öğrenmek ilginizi çekebilir.

Modern Warfare 2 Remastered‘ın Amazon İtalya’daki bir listeye bağlı olarak hem Xbox One hem de PS4 için listelendiği tespit edildi. Listeye bakıldığında yayımlanma tarihleriyle birlikte 19,99 Euro fiyatına sahip olduğu görülüyor. Aynı zamanda oyunun yayınlanması için garip bir zaman gibi görünebilir. Fakat 30 Nisan‘da oyunun çıkış tarihini çok uzak olmayan bir listeye dahil etmeye de devam ediyor. Tabi yayınlanan liste doğruysa şirketin ne zaman yayınlayacağını bilmemiz gerekmeden tahminlerden daha öncesinde yayınlanmış olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, Black Ops 4 oyunuyla birlikte açıklanabilir

Activision henüz Warfare 2 Remastered‘ın varlığını teyit etmedi. Ancak ilk yeniden yapım oyunun iyi bir şekilde göz önüne alındığında, Activision‘ın daha eski Call of Duty oyunları yeniden yapılandırma fikrini sürdürmesi gerektiğinde şaşırmayacağız. Bununla birlikte, Activision bir sonraki Call of Duty başlığının Black Ops 4‘ün 12 Ekim 2018’de yayınlanacağını onayladı.

Activision son kez yapılandırıyorsa, belki de Modern Warfare 2 Remastered oyunuyla birlikte bir paket olarak piyasaya sürülebilir. Her iki yol da Black Ops 4 ile ilgili daha fazla ayrıntı 17 Mayıs‘ta paylaşılacak. Bu yüzden belki de Modern Warfare 2 Remastered açıklanabilir.

İlginizi Çekebilir :  Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak Philips, Li-Fi teknolojisini test etmeye başladı Openload, Mahkeme Kararıyla Türkiye’de Engellendi! Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır