Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir

Birkaç yıl önce Activision, Call of Duty: Infinite Warfare‘ı ilan ettiğinde, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered‘i de duyurdular. Bu, adından da anlaşılacağı gibi, Modern Warfare‘in bir yeniden yapımı diyebiliriz. Yeniden yapım sevenler için, Warfare 2 Remastered‘ın eserlerde olabileceğini öğrenmek ilginizi çekebilir.

Modern Warfare 2 Remastered‘ın Amazon İtalya’daki bir listeye bağlı olarak hem Xbox One hem de PS4 için listelendiği tespit edildi. Listeye bakıldığında yayımlanma tarihleriyle birlikte 19,99 Euro fiyatına sahip olduğu görülüyor. Aynı zamanda oyunun yayınlanması için garip bir zaman gibi görünebilir. Fakat 30 Nisan‘da oyunun çıkış tarihini çok uzak olmayan bir listeye dahil etmeye de devam ediyor. Tabi yayınlanan liste doğruysa şirketin ne zaman yayınlayacağını bilmemiz gerekmeden tahminlerden daha öncesinde yayınlanmış olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, Black Ops 4 oyunuyla birlikte açıklanabilir

Activision henüz Warfare 2 Remastered‘ın varlığını teyit etmedi. Ancak ilk yeniden yapım oyunun iyi bir şekilde göz önüne alındığında, Activision‘ın daha eski Call of Duty oyunları yeniden yapılandırma fikrini sürdürmesi gerektiğinde şaşırmayacağız. Bununla birlikte, Activision bir sonraki Call of Duty başlığının Black Ops 4‘ün 12 Ekim 2018’de yayınlanacağını onayladı.

Activision son kez yapılandırıyorsa, belki de Modern Warfare 2 Remastered oyunuyla birlikte bir paket olarak piyasaya sürülebilir. Her iki yol da Black Ops 4 ile ilgili daha fazla ayrıntı 17 Mayıs‘ta paylaşılacak. Bu yüzden belki de Modern Warfare 2 Remastered açıklanabilir.


Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Adsense başvurusu için en etkili ipuçları Amazon 100.000 Kişiye Daha İş Veriyor Justin Bieber 80 Milyonluk Instagram Hesabını Kapattı Messenger’da Reklam Dönemi Başlıyor! Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminin çekimleri bitti TP-LINK’in Logosu Değişti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır