Call of Duty WWII ile Özüne Geri Dönüyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Call of Duty WWII ile Özüne Geri Dönüyor
Call of Duty WWII ile Özüne Geri Dönüyor

Call of Duty bu yıl yeni çıkardığı oyunlardan farklı olarak 2.Dünya Savaşı temasını ele alan bir oyunla geri dönüyor.

Birkaç gün önce kesinleşen oyunun ismi “Call of Duty: WWII ” olarak resmileşmişti. Activision firması oyunla ilgili daha fazla bilginin 26 Nisan tarihinde açıklanacağını duyurdu. Ve bunu oyunun resmi internet sitesinden bir geri sayım başlatarak bizim daha çok heyecanlanmamızı sağladı.

Önceki oyunu olan Infinite Warfare uzay savaşlarını andıran temasıyla sevilmemişti ve oyunun tekrar özüne dönecek olması iyi haber. Oyunun yapımını bir önceki oyunda olduğu gibi yine Sledgehammer Games firması üstlendi.

 

Her ne kadar önceki oyun çok sevilmese ve rakibi Battlefield 1‘in satışlarının altında kalsa bile oyundan sızdırılan resimler sayesinde güzel bir oyunun çıkacağı tahmin ediliyor. Geçtiğimiz saatlerde Reddit kullanıcısı braderz_12 tarafından fark edilen fotoğraflar Acitivison‘ın resmi sitesinde  kısa süre için yayınlandı. Oyunun içinden resimlerin yanı sıra fotoğrafların içinde PS4 platformu için çıkacak oyun kapağı da bulunuyor. Yapımcı şirket oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüleceği belirtti. Oyunun meraklıları 26 Nisan tarihini iple çekmeye başladı bile.

İlginizi Çekebilir :  Ücretsiz Call of Duty: Infinite Warfare geliyor !

Call of Duty WWII ile Özüne Geri Dönüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En iyi oyuncu monitörleri 2018 Yeni Lenovo Oyun Laptobu CES 2017’de Duyuruldu Openload, Mahkeme Kararıyla Türkiye’de Engellendi! Şuana Dek En Çok Dinlenen Şarkı Değişti: Artık Despacito YouTube önerilen video bağlantıları özelliğini kaldıracak 50000 Yıllık Yaşam Formu Terkedilmiş Mağaralarda Bulundu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır