Can Sıkıntınızı Giderebileceğiniz 6 Site

Ana Sayfa » İnternet » Can Sıkıntınızı Giderebileceğiniz 6 Site
Can Sıkıntınızı Giderebileceğiniz 6 Site

Birçoğumuzun bu sıcak yaz günleri diyeceğiz ki sonbahara girmiş bulunmaktayız, malum okulların açılmasına da az kalan bir sürede bir çoğumuz internette can sıkıntısından ölme derecesine gelmişken can sıkıntınıza ilaç olarak can sıkıntınızı giderebileceğiniz 6 tane eğlenceli site derledik. Yalnız şimdiden söylemekte fayda var ki uzun süreli bir eğlence yaratmayacağı kesin ama içinizdeki stresi alacağından eminiz.

Weavesilk

weavesilk

Siteye girdiğimizde ortada bir desenle karşılaşıyoruz ve desene tıkladığımızda siteye tam anlamıyla girmiş oluyoruz. Artık bundan sonrası size kalmış. Neon dalgaları ile desenler oluşturabilir, paylaşabilirsiniz. Siz nasıl yaparsanız diğer taraftan tam tersini uygulayacaktır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

RainyMood

rainymood

Bu site eğlenceden yana başını dinlendirmek için tasarlanmış diyebiliriz. Siteyi açar açmaz gök gürültülü sağanak yağış sesi gelmekte. Eğer başınızı sakinleştirmek istiyorsanız ve yağmur sesinden hoşlanıyorsanız ortadaki ikondan ses düzeyini ayarlayarak eş işlerinizi hallederken başınızın rahatına da bakabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Tonematrix

tonematrix

Siteye girdiğimizde 16×16 şeklinde kutular bulunmakta. Sitenin asıl amacı kutucuklara tıkladığınız şekle göre farklı ton seslerinde melodi çalmaktadır. Dilerseniz yaptığınız melodiyi çok beğendiniz ve dahada profesyonelleştirmek istiyorsanız ” ADD DRUMS ” butonuna tıklayarak melodiyi profesyonelleştire bilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Neonflames

neonflames

İlk baştaki gibi desenle resim yapmanıza işe yarayan site renk seçerek ” neonflames ” dediğimiz sanatı yapmanıza imkan sağlıyor. Eğer canınız sıkılıyorsa, sanat yapmayı seviyorsanız, girmekte fayda var derim. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Cat Bounce

catbounce

Can sıkıntınızın hat safhada olduğu durumda bu site pekte işinizi görmese de sizi oyalamaya yetecek kadar içerik var diyebiliriz. Siteyi açtığınızda karşınızda altı kedinin sanki trambolin varmış gibi zıplamakta, ayrıca kedileri farenin imleci ile tutarak bırakabilir dahada zıplamasına neden olabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Pointerpointer

pointerpointer

En eğlenceli içerikli sitelerden biriside bu almasa diyemeyiz ama fare imlecini çerçeveye getirdik den sonra imleci çerçeveden çıkartığınız ilk konuma bir insanın parmağı ile işaret ettiğini görebiliriz.  Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 


Can Sıkıntınızı Giderebileceğiniz 6 Site - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Micron GDDR6 Bellekler 2018 Yılında Üretilmeye Başlanıyor Yeni Samsung Notebook 9 fiyatları açıklandı WhatsApp’a Gelen Güncelleme İle Siri Son Mesajları Artık Okuyabiliyor LOL Dünya Şampiyonası için çeyrek finalistler belli oldu En iyi oyuncu laptopları listesi 2018 İngiliz Parlamentosu Siber Saldırıya Uğradı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır