Cem Korkmaz intihar ettti!

Ana Sayfa » Gündem » Cem Korkmaz intihar ettti!
Cem Korkmaz intihar ettti!

Daha önceden Mediakraft bünyesinde çalışan ve başta Recep İvedik 4  olmak üzere birçok filimde karakter canlandıran Cem Korkmaz ,intihar ettiği söylendi.

Bir çok sosyal medya fenomeni Instagram, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden Cem Korkmaz’ın hayatını kaybettiğine, intihar ettiğine dair açıklamalar ve görseller paylaştı.Olayın henüz netliği bulunmazken bu ortaya atılan iddia sosyal medyada fırtına hızında yayılmakta.

Cem Korkmaz intihar mı etti?

Özellikle şuandan itibaren sosyal medyada birçok grupta tartışma konusu olmakla birlikte konu hala bir netlik kazanmış değil. Bir görsele göre Fatih Yasin’in resmi Twitter hesabından Korkmaz’ın intihar ettiği, savcının olay yerine gittiği lanse ediliyor. İlk tweette Korkmaz ile ilgili kötü bir haber aldığını daha sonraki paylaşımında intihar ettiğini ve savcının olay yerine gittiği söylüyor. Şuan böyle bir tweet olmasa bile görselde 21 saat önce paylaşılan tweet gözüküyor. Ancak YouTube’da bir kullanıcının paylaşmış olduğu videoda paylaşılan tweetin gerçek olduğu gözüküyor. Daha sonrasında Fatih Yasin’in tweeti sildiği gözüküyor. Ancak konu hala gerçekliğe ulaşmış durumda değil.

 

Güncel bilgiler aşağıdaki linktedir.

CemKorkmaz ihtihar mı etti? (Tıkla)

 

 

 


Cem Korkmaz intihar ettti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Alperen .01 Kasım 2017

hem başlığa inhar etti yazıp alt başlığa inthar mı etti yazan koca yürekli pirimci ********

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Görüntülü Sohbet Cihazı Üzerinde Çalışıyor En iyi Netflix aile filmleri 2019 Instagram’a Canlı Yayın Özelliği Getirildi Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor Snapchat Facebook Sayfası Silindi İntel’in Süper Hızlı Depolama Birimleri Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır