Çevrimdışı Video İzleme Özelliğine Sahip YouTube Go Yayınlandı

Ana Sayfa » Mobil » Çevrimdışı Video İzleme Özelliğine Sahip YouTube Go Yayınlandı
Çevrimdışı Video İzleme Özelliğine Sahip YouTube Go Yayınlandı

Google, artık videoları internetiniz olmadan izleyebileceğiniz bir YouTube uygulamasını yayınladı.

Google, izlemek istediğiniz videoları çevrimdışı izlemek için  indirme hizmeti sunan YouTube Go artık yayında. İnternet bağlantısının olmadığı veya yetersiz kaldığı yerlerde Youtube hizmeti sunmak isteyen Google, sunmuş olduğu uygulama şuan olarak Hindistan’da kullanıma açık bulunuyor.

Google, yeni uygulamasında YouTube logosunun dışında yeni bir logo oluşturmuş. Ayrıca uygulama arayüzünde ufak değişikler yapılmış bir çok özellik çıkartılarak mini bir uygulama haline getirilmiş.

 

youtube-go

 

Aramak istediğinizi arayıp istediğiniz kaliteyi seçip indirebiliyorsunuz hatta videoyu paylaşabiliyorsunuz ( GIF‘den anlaşılacağı gibi indirilen videoyu gönder diyerek arkadaşlarınıza paylaşabiliyoruz.)

YouTube diğer firmalar gibi kendi platformunu deneme imkanı sunarak diğer firmalar gibi bağımlılık oluşturma politikası uyguluyor. Hangi ülkelere ve ne zaman sunulacağı hakkında bilgi verilmemiş olmasa da buraya tıklayarak YouTube Go‘nun kendi sitesine girerek telefon numaranızı ( 0 eklemeden ) veya elektronik posta adresinizi yazarak hangi konumdaysanız o ülkeye gelebilecek olan YouTube Go hizmetinden haberdar olabilirsiniz.

 


Çevrimdışı Video İzleme Özelliğine Sahip YouTube Go Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kani Başpınar29 Eylül 2016

İlginç ve güzel birşey. 🙂

Ege Beşe29 Eylül 2016

Güzel bir yazı olmuş, bunu YouTube Red ile getirecekler diye biliyordum ama kısmet GO içinmiş 🙂

Berktuğ Mutlu29 Eylül 2016

Çok teşekkürler internet yokken bakıcaz artık 😀

Hayri Kırşan29 Eylül 2016

Özellikle kardeşim deli gibi video izliyor. Şehir dışında olduğum zaman da mobil internetimden istemesi problem yaratıyor 🙂 Youtube Go harika olucak gibi.

Fitness Blog30 Eylül 2016

yazı için teşekkür ederim bu özellik on numara oldu fakat paralı 🙁

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Turkcell’in Yaani adındaki arama motoru Google tabanlı çıktı Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin En iyi oyuncu laptopları listesi 2018 Son Dakika: WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta mesajlar neden gitmiyor? Google ve NASA, gezegen arayışında yapay zeka kullandılar Facebook Doğum Gününüzde Bağış Toplamanızı Sağlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır