Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games

Ana Sayfa » Gündem » Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games
Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games

Çin‘in 24 milyar dolarlık oyun pazarında yeni bir rakip olan Rastar Games yer alacak.

Çin‘in 24 milyar dolarlık oyun pazarında yeni bir rakip yer alıyor: Rastar Games, otomobil tabanlı oyuncaklar için en iyi bilinen bir Çinli eğlence şirketi, oyun oynamak için büyük bir teklifte bulunuyor.

Rastar Group, bugün yeni bir Rastar Games markası başlattığını duyurdu. Bu, organizasyonun Çin’deki büyüyen oyun sektöründen daha iyi yararlanmasına yardımcı olacağı düşünülüyor. Toplam Çin oyun pazarı boyutu CGIGC 2016 Çin Oyun Endüstrisi raporuna dayanılarak 24 milyar dolar olarak yer alıyor. Büyük ve küçük şirketler ile oyun içi ve dışı şirketler buna girmeye çalışıyor.

Rastar‘ın ana oyun alanlarından biri olan Teamtop Games, Chang Yu Tian Xia ve Xing Qu Games yeni markanın çekirdeğini oluşturacak. Ancak Rastar‘ın sahibi olduğu daha küçük oyun şirketleri de katkıda bulunacak.

Rastar Games ne yapıyor?

Rastar Group, bisiklet, R/C araba ve güvenlik koltuğu üreten bir çalışma alanına sahip. Merkezi Çin‘in Shantou kentinde yer alan Rastar Group, Forbes‘e göre, 2015 yılında 3,7 milyar dolar piyasa değeri bulunuyor.


Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Assassin’s Creed serisi Steam’de indirime girdi Supercell’in Forumu Siber Saldırıya Uğradı Can Sıkıntınızı Giderebileceğiniz 6 Site Microsoft Teknoloji Zirvesi başlıyor Instagram toplu takip bırakma (Unfollow) nasıl yapılır? Android – iOS YAZGİG’17 İçin Kayıtlar Başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır