CloudFlare Logosunu Değiştirdi!

Ana Sayfa » Sanat » CloudFlare Logosunu Değiştirdi!
CloudFlare Logosunu Değiştirdi!

Bir çok Webmaster’ın yakından tanıdığı CloudFlare logosunda ufak bir değişiklik yaptı.

CloudFlare 2009 yılından beri gelişmekte olan bir çok site sahibinin yakından tanıdığı bir güvenlik sistemidir. Bir çok kişi sitelerini DDos, Sql İnjection ve Spam gibi buna benzer bir çok saldırıdan sitenizi korumaya yarayan bir sistemdir. Ücretsiz ve ücretli seçeneklerle siteleri korumaya yardımcı olsa da ücretsiz versiyonuyla bile sitenizi korumaya yetecek sistemi bulunmaktadır. Başından beri gelenek şeklinde devam eden logosunu diğer firmalara karşı değişimini göstermek isteyerek nihayet değiştirdi.

cloud-flare-yeni-logo

 

Bildiğimiz gibi son yıllarda bir çok markanın da sadeliğe önem vererek logo değişikliği yaptığına şahit olduk. Bu değişime CloudFlare‘da katılmak isteyerek logosunu basitleştirmiş durumda. Tahminimce bir çok kişi CloudFlare‘ni sunmuş olduğu hizmetini daha çok sevdiğinden eminiz.

 

 

 

 


CloudFlare Logosunu Değiştirdi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter’dan Periscope’a 360 Derecelik Canlı Yayın Özelliği Galaxy Note 7 ABD Uçuşlarında Yasaklandı! Online Olarak Kitap Okuyup Kendi Kitabınızı Yazabileceğiniz Uygulama : Wattpad İntel 8. Nesil İşlemcileri %30 Daha Güçlü Olacak Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi Samsung’un Varisine 5 Yıl Hapis Cezası !

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır