Corsair’ın Kaby Lake için RAM, Soğutucuları ve PSU’ları Hazır

Ana Sayfa » Donanım » Corsair’ın Kaby Lake için RAM, Soğutucuları ve PSU’ları Hazır
Corsair’ın Kaby Lake için RAM, Soğutucuları ve PSU’ları Hazır

Corsair’ın Kaby Lake için hazırlamış olduğu RAM, soğutucuları ve PSU’ları uyumlu durumda.

Yakın bir zamanda Intel yeni 7.nesil işlemcilerini resmi olarak tanıtmış ve piyasaya sürmüştü. Bu CPU soğutucuları, RAM ve güç kaynakları gibi parçaları etkileyebilecek çeşitli yeniliklerinde beraberinde getirmesi bekleniyordu. Neyse ki Corsair adlı firma Kaby Lake tabanlı bu yeni işlemciler için kapsamlı PSU, DRAM ve CPU soğutucu uyumluluğu için hazır durumda olduğunu duyurdu. Dominator Platium, Vengeance LED ve Vengeance LPX DDR4 de dahil olmak üzere Corsair’in DDR4 bellek kitleri overclock için üretilmiş ve şirket DDR4 takımlarının yeni Intel CPU‘lar ve yonga setleriyle tam uyumlu olduğunu söylüyor.

80 PLUS Titanium AX1500i‘nin üstünden 80 Plus Bronz CX-M‘e kadar her Corsair AXi, AX , HXi , RMi, RMx, SF, CS ve Kaby Lake işlemcileri i ve 200 serisi yonga seti anakartları ile uyumlu. Bu sözü edilen ünitelerin küçük rayları düzenlemek için kullanılan DC-DC dönüştürücüler sayesinde C6 ve C7 güç durumlarıyla uyumlu olduğu anlamına geliyor.
Corsair’ın Kaby Lake için RAM, Soğutucuları ve PSU’ları Hazır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Haritalara Yeni Güncelleme Geldi Super Mario Run, Mart Ayında Android’te Olacak Instagram’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor The Lilium Jet’e 10 Milyon Euro Yatırım HP, 50.000 dizüstü bilgisayarının pillerini geri çağırdı Teknoloji Şirketleri Terörizme Karşı Bir Araya Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır