Cumali Ceber İlk Haftasında Rekor Kırdı

Ana Sayfa » Gündem » Cumali Ceber İlk Haftasında Rekor Kırdı
Cumali Ceber İlk Haftasında Rekor Kırdı

Cumali Ceber, ilk hafta olmadan beklentinin üzerine bir sonuçla karışımıza çıktı.

Sosyal medya fenomenlerinden olan, Vine fenomeni Halil Söyletmez‘in ilk filmi olan “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” sosyal medyadan filme karşı büyük tepki toplasa da ilk haftasında rekor kırdı.  Film daha sinemalara geçmeden haftalar öncesinden hayran kitlesi tarafından merakla bekleniyordu. Fakat filmin sinemalara geçişinin ardından kısa süre içerisinde tepkilere maruz kaldı. Sosyal medyadan büyük tepki toplayan film ne kadar beğenilmese de 4 Ağustos’tan buyana 100 bin den fazla izlenmiş. Sosyal medya üzerinden birçok kişinin tepkilerini dile getirse de hafife alınmayacak bir gişe sayısı var.

Cumali Ceber, sadece 3 gün içerisinde liste 1.si oldu!

Sadece 3 gün içerisinde alınan sonuçlara bakarsak liste başına geçerek başta “Kara Kule” olmak üzere birçok filmi hafta sonu gişe rekoru kırdı. Pazartesi ulaşan listeye bakarsak 4-6 Ağustos arası yani sadece 2 günde 128.564 seyirciyle listenin 1. sırasını ele geçirdi.

Gişede zirveye otursa da IMDb puanı yerlerde geziyor tabiri en uygunu olabilir. Gişede başarılı olan film IMDb şuan 10 üzerinden 1 olup izlenimlerde hüsran bir sonuçla karşılaşılmış. Ayrıca sadece 3 gün içerisinde 1.469.209 TL hasılat ederek 2 günlük hafta sonununda birinci haftasını kapattı.


Cumali Ceber İlk Haftasında Rekor Kırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Note 7 Sahipleri Güncellenmiş Telefonlarına Kavuştu! Windows 10 BIOS ayarlarına nasıl girilir? YouTube Logosunu, Mobil ve Masaüstü Görünümünü Değiştirdi Google Chrome Artık Daha Hızlı Olacak Mark Zuckerberg 2. Kez Babalık İzni Alacak Apple Yeni Güncelleme İle 911 Adlı Ciddi Hatayı Düzeltti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır