Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek

Ana Sayfa » Android » Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek
Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek

Hafta sonundan bu yana hafızalara kazınan Cyanogen için yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Bildiğimiz üzere pazar günü bir çok kişinin bildiğini üzerine Cyanogen, bütün servislerini ve bütün faaliyetlerini 31 Aralık 2016 tarihinden itibaren son bulacağı hakkında bir çok haber ve bir çok konuya başlık çıkmıştı. Bir yandan açık kaynak kodlu olarak devam edecek olan CyanogenMod, geliştirici kişiler istedikleri gibi düzenlemelerde bulunabileceklerini açıklanmıştı. Bu sefer ise ekip bağlarını kopartmadan yeni bir projeyle yola devam edecekler.

Yeni projenin ismi Lineage olan yeni özelleştirilmiş Android ile tekrardan karşımıza çıkması bekleniyor. Yani Cyanogen, tam olarak dağılmamış oluyor ve farklı bir isimle karşımıza tekrardan çıkması bekleniyor. Bunun dışında Cyanogen için yavaş yavaş işlemler başlamış durumda ve şimdiden web sitesi kapatılmış durumda. Şimdiden Lineage için temeller atılmaya başlanmış, yeni bir web sitesi açılmış bulunuyor.


Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

WhatsApp Artık İki Adımlı Doğrulamayı Destekliyor Kullanışlı En İyi 20 Android Uygulaması Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar Google, isteğe bağlı artırılmış güvenlik sunacak Windows 10 güncelleştirme kapatma nasıl yapılır? Amazon Türkiye’ye Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır