Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek

Ana Sayfa » Android » Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek
Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek

Hafta sonundan bu yana hafızalara kazınan Cyanogen için yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Bildiğimiz üzere pazar günü bir çok kişinin bildiğini üzerine Cyanogen, bütün servislerini ve bütün faaliyetlerini 31 Aralık 2016 tarihinden itibaren son bulacağı hakkında bir çok haber ve bir çok konuya başlık çıkmıştı. Bir yandan açık kaynak kodlu olarak devam edecek olan CyanogenMod, geliştirici kişiler istedikleri gibi düzenlemelerde bulunabileceklerini açıklanmıştı. Bu sefer ise ekip bağlarını kopartmadan yeni bir projeyle yola devam edecekler.

Yeni projenin ismi Lineage olan yeni özelleştirilmiş Android ile tekrardan karşımıza çıkması bekleniyor. Yani Cyanogen, tam olarak dağılmamış oluyor ve farklı bir isimle karşımıza tekrardan çıkması bekleniyor. Bunun dışında Cyanogen için yavaş yavaş işlemler başlamış durumda ve şimdiden web sitesi kapatılmış durumda. Şimdiden Lineage için temeller atılmaya başlanmış, yeni bir web sitesi açılmış bulunuyor.


Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi Haftanın Film Önerisi #6 : Whiplash Android Cihazlarda Pil Ömrüne En Çok Zarar Veren 5 Oyun Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’den Yeni Nesiller İçin: ”Yarını Kodlayanlar” Projesi iPhone kilitleyen kod sorunu için güncelleme gönderdi E Haciz nedir? E Haciz sorgulama nasıl yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır