Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek

Ana Sayfa » Android » Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek
Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek

Hafta sonundan bu yana hafızalara kazınan Cyanogen için yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Bildiğimiz üzere pazar günü bir çok kişinin bildiğini üzerine Cyanogen, bütün servislerini ve bütün faaliyetlerini 31 Aralık 2016 tarihinden itibaren son bulacağı hakkında bir çok haber ve bir çok konuya başlık çıkmıştı. Bir yandan açık kaynak kodlu olarak devam edecek olan CyanogenMod, geliştirici kişiler istedikleri gibi düzenlemelerde bulunabileceklerini açıklanmıştı. Bu sefer ise ekip bağlarını kopartmadan yeni bir projeyle yola devam edecekler.

Yeni projenin ismi Lineage olan yeni özelleştirilmiş Android ile tekrardan karşımıza çıkması bekleniyor. Yani Cyanogen, tam olarak dağılmamış oluyor ve farklı bir isimle karşımıza tekrardan çıkması bekleniyor. Bunun dışında Cyanogen için yavaş yavaş işlemler başlamış durumda ve şimdiden web sitesi kapatılmış durumda. Şimdiden Lineage için temeller atılmaya başlanmış, yeni bir web sitesi açılmış bulunuyor.


Cyanogen, Yeni Yoluna Lineage OS İle Devam Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Play cinsel içerikli reklama sahip oyunları kaldırdı Cumali Ceber İlk Haftasında Rekor Kırdı Qualcomm, Açık Bulanlara 15 bin Dolar Ödül Verilecek Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir Kaliforniya 2040’da fosil yakıt araçları yasaklayacak En Çok Kazanan YouTube Yıldızları Açıklandı (2016)

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır