Darbe Filmine Patent Verilmedi !

Ana Sayfa » Sinema » Darbe Filmine Patent Verilmedi !
Darbe Filmine Patent Verilmedi !

Geçtiğimiz günlerde Pana Film‘in yaptığı açıklamada Kurtlar Vadisi Darbe adında bir film duyurmuştu.Bundan yaklaşık 3 ay önce Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan patent başvurusu akıllara “Pana Film darbeyi biliyor muydu ?” sorusunu getirdi.

Mayıs ayında satın alınan kurtlarvadisidarbe.com ve kurtlarvadisidarbe.net alan adları üzerine yapılan araştırmalarda bu ayda patent başvurusu yapıldığı da belirlendi.Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan şirketin isim patenti için kuruma Mayıs ayında başvuru yaptığını doğruladı.Yapılan incelemeler sonucu patent başvurusunun iptal edildiğini açıklayan Prof. Dr. Habip Asan darbeden haberleri olabileceği konusu üzerinde durduklarını belirtti.

Sosyal medyada büyüyen olaya Pana Film’den hala bir cevap gelmedi.Milliyet’in haberine göre Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Ali Eyüpoğlu ile telefonda görüşerek bir açıklamada bulundu.Prof. Dr. Asan, patent başvurusunun Pana Film tarafından yapıldığını onaylarken aynı zamanda başvurunun da dün itibariyle iptal edildiğini açıkladı.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Darbe Filmine Patent Verilmedi ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor Meizu Pro 7 Sızıntıları Telefonun Çift Ekranlı Olduğu Yönünde Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin! Twitter, ‘Yer İşaretleri’ özelliğini test ediyor İncir.com Kapandı! Samsung Akıllı Kemeri Welt’i Tanıttı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır