Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin

Ana Sayfa » Gündem » Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin
Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin

Son zamanların popüler müziği haline gelen Despacito şarkısını birde Türkçe olarak dinlemeyi deneyin.

Konuya giriş yapıp videoyu eklemeden önce birçoğumuzun düşündüğü gibi İspanyolca şarkılarının hareketli bir tarza sahip olduğunu biliyoruz. Birçok İspanyolca şarkı zaman içerisinde dünya genelinde popüler olmayı başarıyor. Özellikle bu dilin en popüler şarkıcılardan Enrique Iglesias‘ı örnek gösterebiliriz. Şimdi satrançtaki bir şahın devrildiğin görebiliyoruz. Enrique Iglesias ile kıyasıya İspanyolca müzikler döktüren Daddy Yankee, bir yıldan daha kısa süre içerisinde yeni şarkısıyla Enrique Iglesias‘ı şah ve mat yapmayı başardı.

Başarılarla dolu olan “Despacito” adlı şarkı birçok rekoru kırmayı başardı

3.5 milyar izlenmenin üzerinde olan şarkı 4 milyara hızlı bir şekilde yükseliyor. Kısa sürede dijital ortamda en çok satılan şarkısı olmayı başarırken kısa süre içerisinde YouTube platformunda büyük bir rekora imza atmayı başardı. 7 ay içerisinde video izleme platformunda izlenme bazında dünya rekoru kırarken yükselişi hız kesmek bilmiyor.

Anlata anlata bitmeyecek bir başarıya sahip olan şarkının şimdi Türkçe versiyonunu dinlemelisiniz. Efe Burak adından ki amatör şekilde çeviri yapan kişi, popüler şarkının Türkçe versiyonunu hazırlamış. Sözlerden pek bir beklentimizin olmaması ile birlikte çeviriyi hazırlayan kişinin ses tonlarına uygun bir şekilde söylemesiyle ortaya harika bir içerik çıkarttığını söyleyebiliriz.

Sözlerinde de anlaşılacağı gibi bir zamanların popüler şarkısı olmayı başarabilen “Don Omar – Danza Kuduro” şarkısı gibi hareketli sözlere sahipken yine sıradan bir İspanyolca şarkıyı anımsatıyor.

İlginizi Çekebilir :  Google Asistan, Bağımsız Olarak İOS Platformuna Gelecek

Despacito Adlı Şarkıyı Birde Türkçe Haliyle Dinleyin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’den Yeni Nesiller İçin: ”Yarını Kodlayanlar” Projesi Microsoft ve Facebook’un denizaltı veri kablosu tamamlandı İronik1Dünya Herkese Yeni Bir Dünya Hopi İle E-pin,Oyun Kazanma Chrome Uygulamaları Tarihe Gömülecek! Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır