Destiny 2 Bu Yıl Piyasaya Sürülecek

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Destiny 2 Bu Yıl Piyasaya Sürülecek
Destiny 2 Bu Yıl Piyasaya Sürülecek

Destiny oyununun dağıtımcısı olan Activision, bu yıl Destiny 2 oyunun piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Şirket, Perşembe günü gerçekleştirilen bir toplanmada oyunun yayıncısı Activision, 2017 yılında piyasaya çıkacağı hakkında resmen bilgi vermiş oldu.  Franchise’de yepyeni bir oyunun varlığı, yıllardır kamuoyuna açıklandı ancak Activision, oyuncunun Bungie‘nin 2017’de tam bir oyun dizisi yayınlayacağını” söylediği bir basın bülteninde geçen Şubat ayında oyunu resmen doğruladı.

Fakat diğer taraftan oyunu geliştiren Bungie ve oyunu dağıtımla üstlenen Activision Destiny 2 hakkındaki detaylı bilgiye yer vermedi. Oyunu geliştiren ve dağıtımla üstelenen şirket diğer somut ayrıntıları paylaşmaya istekli olmadığı açıkça ortada.

Biraz oyundan söz edersek Destiny 2, bu sene çıkıyor ve Bungie, ilk oyunda olduğu gibi DLC‘yi destekleyecek. Bungi dışında, Bungie‘nin geçen seferki aynı hatayı yapmayacağından ve final ürününe benzeyen bir oyunu açıklayamayacağı için, E3 2017‘ye kadar tam kürek elde etmek için bir süre sabır etmek zorunda kalabiliriz.

Bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek oyun yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi başaramaması halinde Activision‘ın “bungie’s stokunun muazzam bir parçasını” kontrolünü ele geçireceğini bildirdi.

 


Destiny 2 Bu Yıl Piyasaya Sürülecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Messenger Uygulamasına İki Ayrı Özellik Geliyor Motorola, Moto X5’i iptal ettiğini bildirdi Suriyeli mültecileri anlatan oyun: Bury Me, My Love Fortnite 3.Sezon Battle Pass içeriği ortaya çıktı Netflix VR, Şimdi Google Play’de Volkswagen elektrikli araba paylaşım hizmetini başlatacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır