DJI bir inşaat firmasına 1000 özel drone tedarik edecek

Ana Sayfa » Gündem » DJI bir inşaat firmasına 1000 özel drone tedarik edecek
DJI bir inşaat firmasına 1000 özel drone tedarik edecek

DJI bir inşaat firmasıyla 1000 özel drone tedarik etmek için anlaştılar.

DJI, çoğu insanın bir drone üreticisi olarak bildiği bir şirket. Ancak şirketin müşteri tabanını genişletip ticari projelere daha çok katıldığını görüyoruz. Şirket geçtiğimiz günlerde Japon inşaat şirketi Komatsu Smart Construction ile ortaklık kurduklarını açıkladı.

Şirketin bu inşaat şirketine 1,000 kadar özelleştirilmiş “Matrice 100” drone tedarik edeceğini göreceksiniz. Ayrıca, drone görüntülerini 3D modellere işlemeye yardımcı olan Skycatch görüntüleme teknolojisiyle de gelecekler. Bu, şirketlerin harita oluşturmasına ve bulutları noktalamasına yardımcı olacak, bu da bunların hata bulmalarını, gecikmeleri tahmin etmelerini ve böylece para biriktirmelerine yardımcı olabilecek noktaları tahmin etmelerini sağlayacaktır.

DJI Matrice 100 drone teknolojisinin her şeyi otomatik!

Komatsu‘daki Smart Construction Division idari ofisindeki Chikashi Shike‘a göre, “Bir drone kullanarak bir saha araştırması yapmak saatler sürüyordu. Ancak, Explore1‘i uygulayarak, kullanıcılar hızlı ve kolay bir şekilde anket yapabilirler. Şimdi her gün drone araştırması yapmak mümkündür. Kalkış, iniş ve uçuş rota ayarlarının hepsi otomatik. Yer Kontrol Noktaları (GCP) artık gerekli değildir. 3D veriler hemen üretilir ve tüm şantiye 3D harita ile görsel olarak kontrol edilebilir. Explore1 şantiye için gerçek bir oyun değiştiricidir.”

Şirketin Matrice 100 drone nu ele alındığında diğer ürünlerine göre ne kadar pahalı olduğunu ve gelişmiş özelliklerini ele aldığımızda şirket için ne kadar kazançlı bir iş olduğu ortada. Bu nedenle sadece 1000 tane Matrice 100 drone u şirket için mutlu edici bir olanak.

 


DJI bir inşaat firmasına 1000 özel drone tedarik edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En çok izlenen yabancı diziler listesi 2017 BDDK’nın İnternet Alışverişiyle İlgili Önemli Kararına Sayılı Günler Kaldı Mülteciler Java ve Veritabanı Eğitimi Alacak Apple bu yıl daha ucuz bir HomePod tanıtacak Yeni Windows Terminal artık indirmeye hazır Çin’de 3 yıl içerisinde 13.000 site sansürlendi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır