DJI Phantom 5, değiştirilebilir lens kamera özelliğiyle gelebilir

Ana Sayfa » Sosyal Medya » DJI Phantom 5, değiştirilebilir lens kamera özelliğiyle gelebilir
DJI Phantom 5, değiştirilebilir lens kamera özelliğiyle gelebilir

Twitter üzerinden paylaşılan bir fotoğrafa göre DJI Phantom 5 değiştirilebilir lens kamera özelliği bulundurabilir.

Drone’larla entegre edilen çoğu kameranın problemi, üreticinin üzerinde durmaya karar vermesiyle birçok sorunla karşı karşıya kalmakta. Bu, drone’nun kendisi iyi olsa da, kameranın iyi olmayabileceği anlamına gelir; bu da bazı durumlarda müşterileri zor kararlar içerisine düşürebilmekte.

DJI Phantom 5, değiştirilebilir lens kamera özelliğiyle karşımıza çıkabilir

Ancak DJI bunu değiştirmek isteyebilir. Çünkü ortaya çıkan bir kaç fotoğrafta (PhotoRumors aracılığıyla), DJI‘dan gelecek olan Phantom 5 drone, fotoğrafçıların drone üzerindeki lensleri değiştirmesini sağlayan bir montaj sistemi ile gelebilir. Bununla birlikte, tweet’e göre, DJI bunun görünüşte özel bir makine olduğunu iddia ediyor. Buda, gerçek drone’nun mutlaka doğru bir temsili olmaması anlamına geliyor.

Ancak fotoğraflar gerçekse, sadece değiştirilebilir bir lens sistemi ile bir drone ile gelen olasılıkları hayal edebiliyoruz. Bu, fotoğrafçıların yakalayabilecekleri ve nasıl yakalayabilecekleri konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olacak. Daha geniş diyaframlar veya yakınlaştırma lensleri ile “hızlı” lensler kullanmayı da tercih edebilecekleri anlamına geliyor. Ne yazık ki, ne tür bir kamera montajının kullanılacağını ve mevcut kamera lensleriyle uyumlu olup olmayacağını veya DJI‘nin kendi lens serilerini piyasaya sürmeyi planladığından emin olamayız. Her iki durumda da şu anda bir iddia olarak ele aldık ve umarım DJI‘nin detayları açıklanacak olan resmi bir duyuru olacaktır.


DJI Phantom 5, değiştirilebilir lens kamera özelliğiyle gelebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft Edge, iOS ve Android için duyuruldu Kaspersky Lab ABD’deki bir ofisini kapatıyor SpaceX’in Falcon Heavy roketinin kalkış tarihi ve özellikleri PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu Online arkadaşlıkların altında yatan acı gerçek Apple Watch ve iPhone İçin ElevationLab Yeni BatteryPro’yu Tanıttı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır