Dünya Çapında Açlık Sorununa Sizde Katkıda Bulunun : ShareTheMeal Uygulaması

Ana Sayfa » Android » Dünya Çapında Açlık Sorununa Sizde Katkıda Bulunun : ShareTheMeal Uygulaması
Dünya Çapında Açlık Sorununa Sizde Katkıda Bulunun : ShareTheMeal Uygulaması

Akıllı telefonlarınızı kullanarak dünyanın açlık sorununun bitmesine katkıda bulunabilirsiniz. Nasıl mı?

Dünya çapında yaklaşık 795 milyon insan aktif yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için yeterince besin bulamıyor ya da satın alamıyor. 1990 dan beri açlıktan acı çeken insan sayısı 290 milyon azalmasına rağmen günümüzde açlık hala insanların ölmesine sebep oluyor. Birleşmiş milletlere bağlı olan world food programme’ın çıkar amacı gütmeyen Android uygulaması olan ShareTheMeal bu açlık sorununun olabildiğince hızlı bir şekilde en aza indirilmesini amaçlıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun  $0.50 harcayarak yine dünyanın herhangi bir yerindeki insanın günlük yemek ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

100 bini aşkın kişi tarafından indirilen ve PlayStore‘de 4.7 gibi yüksek bir puana sahip olan bu uygulamayı, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 


Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünya Çapında Açlık Sorununa Sizde Katkıda Bulunun : ShareTheMeal Uygulaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Mehmet15 Kasım 2016

İsmail bey çok önemli ve hassas bir konuyu gündeme getirip farkındalık yaratmanız takdire şayandır.Gözümün önüne meşhur aç çocuk ve başında bekleyen kartal fotoğrafı geldi.Size teşekkür ediyorum.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftanın Film Önerisi #3 : The Box Amazon yapay zeka için yatırım yapacak WhatsApp Artık İki Adımlı Doğrulamayı Destekliyor Google, 1,27 Milyar Dolarlık Vergi Ödemekten Kurtuldu Wi-Fi den 100 Kat Daha Hızlı Li-Fi En iyi RAM 2018: PC’niz için en iyi bellekler

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır