Dünyanın En Güvenli Telefonu John McAfee Privacy Phone’dan İlk İzlenimler

Ana Sayfa » Mobil » Dünyanın En Güvenli Telefonu John McAfee Privacy Phone’dan İlk İzlenimler
Dünyanın En Güvenli Telefonu John McAfee Privacy Phone’dan İlk İzlenimler

McAfee ismi herkes gibi sizinde kulağınıza tanıdık geliyorsa gayet normal.Çünkü McAfee isimli antivirüs programı uzun yıllardır görülüyor aynı zamanda ilk antivirüs programı olması ile birlikte diğer rakip yazılımların önüne geçiyor.

McAfee şirketinin kurucusu olan John McAfee güvenlik alanında sektöre ismini yazdıran kişiler arasında yer alıyor.McAfee’nin geliştirici ismi aynı zamanda güvenlik odaklı servisler ve ürünler de geliştiriyor.Geliştirdiği telefon ise güvenliğe önem veren kullanıcıların ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

John McAfee Privacy Phone ismi diğer telefonlara göre biraz daha ilginç gibi gelse de kullanıcıyı mest edecek gibi gösteriyor.

John McAfee Privacy Phone Kullanıcıya Neler Sunuyor ?

Güvenlik konusunda ilginç çözümler sunan modelin birçok özelliğini fiziksel olarak devre dışı bırakmak mümkün olacak.Telefonun arka kısmında bulunan fiziksel tuşlar ile internet bağlantısı kapatılabiliyor, pil kapatılabiliyor, konum özellikleri kapatılıyor ve son olarak kamera ile mikrofon da elle kapatılabiliyor.Böylece güvenlik konusunda endişe yaratan zamanlarda fiziksel olarak müdahale etmek kullanıcıyı tatmin edecek gibi gözüküyor.McAfee şirketinin yaptığı açıklamalara göre bu telefon devrimsel özellikler içeriyor.Telefonun bir hafta içerisinde kullanıma hazır olacağını belirten şirket cihazın teknik alanında bir bilgi vermedi.Teknik özellikleri hakkında bir bilgi bulunmayan cihaz teknik anlamda güçlü olmaktan ziyade güvenlik konusunda öncü olmayı hedefliyor.Güvenlik anlamında üst seviyede olan Blackphone’un bile çok ötesinde olduğu ifade edilen telefonun 1.100 dolara satılacağı açıklanırken 2. versiyonun hazırlıklarına şimdiden başladığı belirtiliyor.

Şirketin kurucusu olan John McAfee telefon ile ilgili olarak sosyal medya hesabında aşağıda ki fotoğrafı paylaştı ;

Cihazın ülkemize ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi yok fakat cihazın tanıtımı yapıldıktan sonra bu konununda kesinleşeceği manidar.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dünyanın En Güvenli Telefonu John McAfee Privacy Phone’dan İlk İzlenimler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Intel ve AMD güçlerini birleştirdi iPad Pro 2’nin Fotoğrafları İnternete Sızdı Facebook Otomatik Video Oynatma, Ses Nasıl Kapatılır Super Mario 3 Günde 14 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı Instagram kamerası Superzoom özelliği ile güncellendi BMW Reklamında Tesla İle Dalga Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır