E3’de Tanıtılan Bütün Oyunlar ve Ayrıntılar

Ana Sayfa » Spor - Oyun » E3’de Tanıtılan Bütün Oyunlar ve Ayrıntılar
E3’de Tanıtılan Bütün Oyunlar ve Ayrıntılar

Oyun fuarlarının en büyüklerinden biri olan E3 (Electronic Entertainment Expo) 2017 bu yıl Los Angeles‘da gerçekleşiyor.

Birçok dev oyun firmasının yeni oyunlarını ve yeni içeriklerinin tanıttığı fuarın ilk günü dün gerçekleşmiş oldu. Ayrıca ünlü Twitch ve YouTube yayıncıları da yeni oyunları ilk kez deneme fırsatına sahip oldular. İlk günde Electronic Arts‘ın oyunları tanıtıldı. Dün tanıtılan oyunlara ve içeriklere gelecek olursak ;

1- BATTLEFIELD 1 “In the Name of the Tsar”

Battlefield 1 oyunun yeni DLC ( ek paketi ) olan In The Name of Tsar ile birlikte savaşa Rus ordusu da dahil oluyor böylece. Rus ordusuna özel silahları, araçları ve yeni haritaları göreceğiz. DLC‘DE En dikkat çeken şey “Rus Birliği” taburunun, I.Dünya Savaşı‘nda adından çokça söz ettirmiş olan “Kadın Ölüm Taburu (Women’s Battalion of Death) ”  geliyor ve kadın askerleri de savaşta görebileceğiz. Çıkış tarihi Eylül.

2- FIFA 18 / FIFA 18| The Journey: Hunter Returns

E3

FIFA 18‘in hem oynanış videosu hem de senaryo tanıtım videosu yayınlandı fuarda. Geçen sene ilk kez gelen senaryo modu ile birlikte hayatına ve spor yaşamına yön verdiğimiz Alex Hunter‘ın dünya çapında bir yıldız olmasına tanık olacağız. Çıkış tarihi 29 Eylül.

3- Need For Speed: Payback

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yayınlanan ve eski oyunlarını hatırlatan Payback bizi gaza getirmişti. Hikayesi ile biraz daha bilgi veren ve oynanışını gösteren videolar da yayınlanmış oldu dünkü fuarda. Çıkış tarihi 10 Kasım.

4- Star Wars: Battlefront 2

EA, ilk oyun üzerine yenilik ve içerikler getirerek yeni Battlefront oyununu tanıtı. Çıkış tarihi 17 Kasım.

5- A Way Out

Brothers : A Tale of Two Sons oyununun yapımcılarından gelen oyunda 2 arkadaşın hapisten kaçışını ve devamında gelişen olayları anlatıyor. Oyun Co-op olarak geliyor yani arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabileceksiniz. Oynanış bakımından Uncharted‘ı ve hikaye bakımından Prison Break dizisini hatırlatıyor. Net bir çıkış tarihi verilmese de 2018 ‘in başlarında geleceği açıklandı.

6- Madden NFL 18

Ön siparişlere açılan oyunda Amerikan Futbol Ligi ana konusu oluyor. FIFA‘nın hikaye moduna benzer olan hikayede  NFL‘de Wade adından bir oyuncunun hayatını göreceğiz. Çıkış tarihi 25 Ağustos.

7- Assassin’s Creed : Origin

Oyun hakkında fazla bir bilgi verilmedi ama kısa bir oynanış videosu yayınlandı. Oyunun M.Ö 1354 yılında Mısır‘da geçeceği biliniyor sadece. Çıkış tarihi 27 Ekim.

8- Anthem

Bioware’ın yeni oyunu Anthem‘in tam çıkış tarihi belli değil ama en erken 2018 Nisan gibi bekleniyor. Bilim-kurgu ve fantastik ögeler içeren yeni bir savaş oyunu geliyor.

9- Vampyr

Life Is Strange ve Remember Me ile tanıdığımız Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen oyun Vampyr 1918 Londra‘sında geçecek. Oyunda Dr. Jonathan Reid adlı bir karakteri yöneteceğiz. Çıkış tarihi Kasım 2017.

Bundan sonraki E3 sunumların Türkiye saatleri ve tarihleri:

E3 sunuları 12 Haziran 00.00 Microsoft , Bethesda 07.00 , PC Gaming Show Intel sponsorluğunda 20.00 ve 23.00’da Ubisoft ile son bulacak o gün .

Konferans 13 Haziran 04.00 Sony ve 19.00’da Nintendo ile bitiyor.


E3’de Tanıtılan Bütün Oyunlar ve Ayrıntılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Rusya’da gelecek yıl yasaklanabilir Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler! Nissan’dan ‘akıllı sandalye’ Projesi AMD Radeon FreeSync 2’yi Piyasaya Sürdü DJI bir inşaat firmasına 1000 özel drone tedarik edecek Mobil inovasyonda yapay zeka devrimi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır