Elon Musk Türkiye’ye gelmekten vazgeçti

Ana Sayfa » Gündem » Elon Musk Türkiye’ye gelmekten vazgeçti
Elon Musk Türkiye’ye gelmekten vazgeçti

Spacex ve Tesla şirketlerinin CEO’su olan Elon Musk Türkiye’ye gelmekten vazgeçti. Bilim dünyasının en gözde insanlarından birisi olan Musk Türkiye’de düzenlenecek olan etkinliğe katılamayacak. Bakanlık ve Türksat’ın desteği ile Global SatShow organizasyon şirketi tarafından resmi olarak davet edilmişti.

Etkinliğin en önemli konuklarından birisi olması beklenen Elon Musk ve ekibi yoğunlukları nedeniyle katılım gösteremeyeceklerini belirttiler. Ajandalarının yoğun olması sebebiyle katılım gösteremeyeceklerini belirtmelerinin ardından birçok kişi bu duruma üzülerek etkinliğe katılmaktan vazgeçti.

Bu konuda en önemli sorunun Amerika ve Türkiye arasında yaşanan vize gerilimi olduğu düşünülüyor. Türkiye vizesi bulunmayan Elon Musk bu nedenle gelmiyor olabilir. Tabi ki bunun bir sorun olacağı pek düşünülecek bir şey değil.

Global SatShow 9-10 Kasım tarihi arasında gerçekleşecek

Uydular üzerine çok önemli bir yıllık konferans olan Global SatShow, bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde 9-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Elon Musk Türkiye’ye gelmekten vazgeçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor İnstagram’a Çevrimdışı Modu Geldi Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Güney Kore’de yasadışı kripto para döviz ticareti başladı Amazon yakında kendi posta servisini kullanacak Dünyanın en büyük amfibi uçağı ilk uçuşunu tamamladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır