En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018
En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018

En iyi Bluetooth kulaklıklar, bu yıl elinizde dakikalarca kulağınızda tuttuğunuz telefonu cebinizde durmasını sağlayarak kablosuz bir şekilde konuşmaları gerçekleştirmenizi sağlayacak. Son birkaç yılda, mobil teknoloji çok uzun bir yol kat etti; yeni teknolojimiz ve teknolojimiz hiç hayal bile edemediğimiz bir özellik ekledi. Bu yenilikler, hayatı birçok yönden kolaylaştırdı. Bununla birlikte, bu mobil yeniliklerin karşısında, telefonda konuşmanın basit eylemi son on yılda büyük ölçüde değişmedi.

Ne yapmaya çalıştığınıza bakılmaksızın, elinizin altında tuttuğun görev ne olursa olsun, çalışırken bile, telefonda tekrar tekrar konuşmanın tadını çıkarmanızı sağlayacak bir Bluetooth kulaklık olacaktır. Yüzünüze kadar uzanan klasik plastik şekli stilinize uymuyorsa bile, benzer şekilde çalışan en iyi Bluetooth kulaklıklardan bazılarını alabilirsiniz. Bunlar, aramalar arasında müzik dinlemek için çok daha uygun olacaktır. Ancak, en iyi Bluetooth kulaklıklar ne olursa olsun, telefonda konuşmanın en kolay ve en uygun yollarından biri olmaya devam ediyor.

En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018;

En iyi Bluetooth kulaklıklar, telefon görüşmelerini kolaylaştırır ve daha az zorluk çektirir. Pazar, taklit ve çarpıtmalarla tamamen doymuş ve bazı cihazlar benzer görünse bile, özellikleri ve işlevleri değişiklik gösterebilir.

1. Jabra Motion

Jabra Motion, çok iyi bir çağrı kalitesine sahip ve bu kesinlikle bir Bluetooth kulaklığın iyi durumuna getirecek önemli etkenlerden birisi. Ses kalitesi mükemmel değil, hareket ve çevreye duyarlı gürültü önleme özelliği ile yüksek sesli ortamlarda bile iyi performans sergiliyor. Senkronize etmek, kurmak ve kullanmak da kolay. Aynı zamanda, 7 saat sürekli görüşme sürenizi uzatacak bir batarya bulunuyor, bu nedenle yoğun bir iş gününde bile sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Jabra Motion hakkında detaylar

Jabra Motion oldukça yüksek talep eden bir fiyatla gelebilir, ancak bu harika özellikler için ödenebilecek bir fiyat. Ancak satın almadan önce kulağınıza uyumluluğunu belirli satış noktalarında test etmeniz gerekecek, her kulaklık her insanın kulak yapısına uygun olacağı söylenemez.

2. Plantronics Voyager Legend

Plantronics Voyager Legend hakkında detaylar

Plantronics Voyager Legend yavaş gelişiyor ancak hala en iyi Bluetooth kulaklıklarından biri. Konforu düşünülerek tasarlandığından, sizi rahatsız etmeden uzun süre kulağa takılabilir ve yere düşmeyecek şekilde güvenli bir şekilde oturur. Arayan kimliği, sizi arayan her kişinin adını duyuracağı ve aramayı kabul etmek için “cevap” diyebileceği için ellerinizi kullanmanıza hiç gerek kalmayacak. Gürültü önleyici özelliği, yoğun ortamlarda bile etkilidir ve çok yönlü mikrofonlar, güçlü bir ses kalitesini garanti eder ve çok yönlü Bluetooth kulaklık sunar.

3. Plantronics Voyager Edge

Plantronics Voyager Edge hakkında detaylar

Plantronics, Bluetooth kulaklıklar için markalar arasında en iyisi denebilir. Plantronics Voyager Edge kompakt ve küçük olacak şekilde üretildi, ancak bu minik pakete üç farklı mikrofon ve yıldız kalitesinde ses kalitesi için bir bom kolu dahil olmak üzere büyük bir teknoloji var. The Edge, Voyager Legend gibi sesli komutları (çoklu dil desteği ile) destekler ve ne zaman kulağınıza taktığınızı bilecek kadar akıllıdır. Bu nedenle arama yaptığınızda sesli arama yaparsanız otomatik olarak ses çıkaracaktır. NFC, hızlı ve basit eşleştirme yapar ve arka plan gürültüsünü gidermek için mükemmel bir iş çıkarır. Küçük boyutu, pil ömrünün bazı rakiplerinkiyle aynı seviyede olmadığını, ancak altı saatlik konuşmada hala çok harika olduğunu göstermez.

4. Jawbone Era

Jawbone Era hakkında detaylar

Plantronics Voyager Edge küçük olabilir, ancak Jawbone Era daha küçük, bu nedenle Bluetooth kulaklık taktığınızın açıkça görülmesini istemiyorsanız, bu iyi bir seçim olabilir. Sadece küçük değil, aynı zamanda kulağınıza tam uyuyor ve kulağınızdan düşme riski bulunmuyor. Koşarken rahatça takabilirken, cildinizde titreşimleri akıllıca algılayan NoiseAssassin var, böylece konuşurken arka plan gürültüsü arasındaki farkı anlayarak çevrenizdeki her şeyi tamamen susturabilirsiniz. Akıllıca şeyler olsa da bazen cildinizle temas halinde kalma sorunları bulunuyor ve Voyager Edge gibi pil ömrü de iyi değil.

5. Plantronics Marque 2

Plantronics Marque 2 hakkında detaylar

Plantronics Marque 2, en iyi Bluetooth kulaklık seti listemizdeki bazı kulaklık setleri gibi dört dörtlük olduğu söylenemez, ancak temelleri doğru bir şekilde alıyor ve biraz daha fazlasını da sunuyor. Küçük, rahat giyilebilir ve yedi saate kadar sürecek çağrı imkanı sağlıyor. Ayrıca, GPS uygulamalarından sesli komut istemi göndermek için kullanılabilir, aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve gürültü önleyici teknolojiye sahiptir, ancak  rakipleri kadar iyi olduğu söylenemez. Oldukça şık değil ve ses kalitesi iyi ama harika değil, ancak böyle uygun fiyat etiketi için iyi bir kulaklık.

 


En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

FoxCon’18 etkinliği çok yakında başlıyor Volkswagen Mikrobüs, Elektrikli Araç Olarak Geri Dönüyor Yapay Zeka Kendi Dilini Üretince Facebook Panikledi SoftBank 30 yıl içinde 10.000 IQ’lu yapay zeka hedefliyor Minecraft 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı En iyi TV önerileri – Televizyon tavsiyeleri 2018

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır