En iyi bulut depolama hizmetleri 2018

Ana Sayfa » İnternet » En iyi bulut depolama hizmetleri 2018
En iyi bulut depolama hizmetleri 2018

Son zamanlarda kullanımı rağbet gören bulut depolama hizmetleri için en iyi bulut depolama hizmetleri için bir içerik oluşturduk. Birçok kişi ve işletmeler, son zamanlarda buluta dosya ve uygulamalar yerleştirerek pahalı donanım(cihazdaki depolama alanı) ve altyapıya güvenme gereksinimini azaltma eğilimine devam ettiği gözüküyor. Bu nedenle son yıllarda bulut tabanlı depolama hizmetlerine olan ilgi son derece arttığı ve birçok kişinin bulut depolama hizmetlerini kullandıkları söylenebilir.

Mevcut çok sayıda bulut depolama sunucusu göz önüne alındığında, verilerinizi güvende tutarken, az miktarda düşük maliyetli depolama ve bant genişliği sağlayacak bir sağlayıcı seçerken dikkatli olmalısınız.

En iyi bulut depolama hizmetleri 2018;

Bu liste, en iyi bulut depolama hizmetleri için temsil eden bir içerik olacak. Hepsi, sabit olarak ücretli hesap için para talep etmeden önce sizin için uygun olup olmadığını görmek için ücretsiz bir depolama alanı sunuyor.

1. Dropbox

Bulut depolama aygıtının büyük babası olan Dropbox, 2GB ücretsiz depolama alanı sunuyor; ancak Dropbox‘ınızı sosyal medyaya bağlayarak ve arkadaşlarınıza bu hizmete katılmaları için yönlendirerek 16GB‘ya kadar ücretsiz yükseltebilirsiniz. Dropbox İş abonelikleri, kullanıcıların kişisel bir Dropbox hesabında her birine sınırsız alan vermesinin yanı sıra iş ortaklığı yapmalarını sağlar. Dosya kurtarma ve sürüm oluşturma için gelişmiş özellikler de vardır.

Dropbox hakkında kullanım detayları

2. Google Drive

Google Drive hakkında detaylar

Google Drive, Android cihazlara entegre olduğu için cihaz sahipleri için harika bir seçimdir, ayrıca diğer platform kullanıcıları ücretsiz saklama alanını da değerlendirebilir. Ayrıca, tamamlayıcı uygulama olan Google Fotoğraflar ile cep telefonunuza yüksek çözünürlüklü fotoğraflar depolayabilir ve Google‘ın kendi ofis paketini (şu anda G Suite olarak da bilinir) kullanabilirsin.

3. Mega

Mega hakkında detaylı kullanım

Kullanıcılar için uygun bir boş depolama alanı ve basit bir sürükle ve bırak arayüzü ile Yeni Zelanda merkezli Mega, bulut depolama hizmetlerinden en popülerlerinden birisidir. Dosya ve fotoğraf yüklemenize olanak tanıyan kullanışlı bir mobil uygulama yanı sıra hesabınızı masaüstü bilgisayarlarla senkronize edebilirsiniz. Mega, bulutunda depolanan tüm verilerin firmanın sunucularına ulaşmadan önce cihazınızda şifrelendiğini iddia ediyor. Şirket, kaynak kodu senkronizasyon istemcisine bıraktığından, uzmanlar herhangi bir güvenlik açığı bulunup bulunmadığını kontrol edebilirler.

4. OneDrive

OneDrive kullanımı hakkında detaylı bilgiler

OneDrive (eskiden SkyDrive), Windows 10’un dosya gezgini içine entegre halde. Ek bir uygulama indirmek zorunda değilsiniz, tabii ki Microsoft’un en yeni işletim sistemine sahip olanlar için çok kullanışlı. Microsoft’un Fotoğraflar uygulaması, resimleri tüm cihazlarınızda senkronize etmek için OneDrive‘ı da kullanabilir. Android ve iOS cihazları için de uygulama mevcut.

5. iCloud

iCloud hakkında detaylı kullanım

IPhone‘unuzu iCloud‘a yedeklemek istiyorsanız, Apple‘ın size verdiği 5GB‘lık ücretsiz alandan çok daha fazlasına ihtiyaç duyacaksınız. Ancak rakipleriyle karşılaştırıldığında iCloud fiyatları çok mantıklı. Mac Finder uygulaması, istediğiniz dosyaları saklayabileceğiniz iCloud Drive’ı bütünleştirir. iWork ofis paketinde oluşturulan belgeler de iClouda kaydedilir. Ve cihazlarınız arasında senkronize edilebilir. Windows kullanıcıları resmi istemcisini kullanarak dosyalarını iCloud Drive ile senkronize edebilir. iCloud web sitesindeki iWork uygulamalarına erişebilir.


En iyi bulut depolama hizmetleri 2018 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Nurettin Sönmez04 Şubat 2018

En iyi dosya transfer siteleri haberi yaparsanız SendGB ve Wetransfer sitelerini eklemenizi tavsiye ederim. Yeri geliyor bu tip siteler depolama sitelerinden daha çok kullanılıyor.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google ve Facebook Milyar Dolarlık Para Cezasıyla Karşılaşabilir Samsung’un Note ve Akıllı Hoparlör Patenti Ortaya Çıktı Twitter, Bu Sabah Dünya Çapında Sorun Yaşandı Rusya, 39 ABD Eyaletinde Seçim Sistemlerine Saldırdı Kış Saati Uygulaması Kaldırıldı Android Oreo 8.0 Alacak Sony Cihazlarının Listesi Yayınlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır