v En iyi Netflix aile filmleri 2019 - Webtakibi

En iyi Netflix aile filmleri 2019

Ana Sayfa » Sinema » En iyi Netflix aile filmleri 2019
En iyi Netflix aile filmleri 2019

Ailenle iyi vakit geçirmek ister misin? Netflix üyeliğiniz varsa neden olmasın? Bu içerikte en iyi Netflix aile filmleri üzerine izleyebileceğiniz filmlerini bir araya getirdik.

İçeriğimiz de “en iyi Netflix aile filmleri 2019” listesi popülariteye ve IMDb puanına bakarak oluşturuldu. İçerikteki tüm filmler “aile dostu Netflix filmleri” olarak sınıflandırabiliriz. Zaman kaybetmeden beğendiğiniz bir filmden başlayabilirsiniz.

İşte “En iyi Netflix aile filmleri 2019” listesi

Aşağıda yer alan “En iyi Netflix aile filmleri 2019” filmlerin tanıtımlarını inceleyerek Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, farkındalığı arttırmak için Mucize filmini izlemenizi öneririz. Farkındalık konusunda çocuklar yanında ebeveynlerin de bilinçlenmesi gerekiyor.

1- Jungle Book: Origins

Film, Hindistan ormanlarında kurt sürüsü tarafından yetiştirilen insan çocuğu Mowgli’yi anlatıyor. Mowgli, büyüme sürecinde ormanın katı kurallarını öğrenirken, ayı Baloo ve panter Bagheera’nın koruması altındadır. Mowgli, ormanın kendi hayvanlarından biri olarak kabul edilir. Onu kabul etmeyi reddeden tek orman sakini korkunç kaplan Shere Khan. Ancak Mowgli insanlarla yüz yüze geldiğinde, ormanda gizlenen büyük bir tehlikenin olduğunu görecek.

2- Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya (How to Train Your Dragon: The Hidden World)


Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni oldu ve ejderhalar ve insanlar arasında barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirdi. Arkadaşı Dişsiz’in kazandığı bu barış, yeni keşfiyle önemini yitirir. Dişsiz, artık tükenmiş olduğunu düşündüğü, kendi cinsinden bir ejderha keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya yaslanıp Hicks’in yetkisi sınandıktan  sonra, iki arkadaş da kendi türlerini korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacak.

3- Ejderha Prensi


Hikaye, bir prensesin 2 kişiyi öldürmek için bir kadın elf suikastçı göndermesi ile başlar. Fakat suikastçi kadın elf, kahramanlara beklenmedik bir bağ kurar. Bu dostluğun ardından savaşın gerçekleştiği ülkelere barış getirmek için epik bir yolculuğa çıkarlar.

4- Benji


Hikaye yetim köpek yavrusu “Benji” ve iki erkek kardeşi anlatıyor: New Orleans’ta Carter ve Frankie  adlı iki kardeş, sokakta başıboş bir köpek buluyor. Benji ismini verdiği evsiz köpek, kısa sürede evde bir mutluluk sağlıyor ve ailenin bir parçası haline geliyor. Neye bulaştıklarının farkında olmayan birkaç hırsız, çocukları kaçırır. Benji ve asistanı bunun üzerine  çocukları kurtarmaya çalışırlar.

5- Mucize (2015)


Ailesinden uzakta bir dağ köyüne atanan öğretmen Mahir, köylülerin bir okul inşa etmesine yardım eder. Bu sayede herkes için umuda giden bir yol açmış olur. Mahir, Aziz adında akranlarından yaşça büyük olan bir öğrencisine mutlu bir hayat sunmaya çalışır.

6- İnanılmaz Aile 2


Incredible Family 2, süper güçlere sahip bir ailenin maceralarını anlatıyor. Süper güç sahibi aile suçla savaşmaya devam ederken, süper kahramanların yasal olmaması zorluk çıkartıyor. Ancak bu konudaki umudun ışığı, Elastigirl adını taşıyan anne Helen’dir. Helen, süper kahramanların önemini kanıtlamak için dünyayı kurtarmakla meşgulken, evdeki işler, Violet ve Dash ile evde kalan Bob’un sorumluluğundadır. Küçük Jack-Jack süper güçlerinden dışarı çıkarken, evin kontrolünü elde tutmak zor. Ancak yeni bir şeytani dahinin planı dünyayı tehdit etmeye başladığında, aile ve Frozone tekrar birlikte çalışmanın ve tehdidi önlemeyi başarmanın bir yolunu bulmalı.

7- Noel Chronicles


Gizlice Noel Baba’nın kızağına binen iki kardeşin maceralı yolculuğunu anlatıyor. Tüm çocukların heyecanla bekledikleri Noel gününe için çok az zaman var. Kate ve kardeşi Teddy’nin en büyük hayali Noel Baba’yı görmektir. Kız kardeşler Noel Baba’yı görmeyi ve gizlice kameraya görüntülemeyi planlıyorlar. Kate ve Teddy, Noel Arifesinde gizlice Noel Baba’nın gelmesini izliyorlar. Fırsat kollarken, ani bir imkanla Kate ve Teddy kızağa gizlice binerler. Ancak bu macera dolu yolculuk birçok soruna neden oluyor. Kızağın bozulmasına neden olan kardeşler Noel’i büyük tehlikeye attılar. Ne yapmalı etmeli her şeyi düzeltmeli, Noel’i kurtarmalı.

8- Aslan Kral


Aslan Kral, genç bir aslan olan Simba’nın maceralarını tartışıyor. Ormanın kralı babası Mufasa ile bebek aslan olarak mutlu bir hayat yaşayan Simba, Scar Amca’nın planlarının farkında değil. Kral olmak isteyen Scar, Mufasa’yı öldürdükten sonra Simba için tehlikelibir hale gelir. Amcası babasına ihanet ettikten ve babası öldükten sonra Simba bozguna uğrar ve sürgüne gider. Zamanı gelince doğru olanı elde etmek için geri dönecek ve amcasına bedelini ödetmiş olacak.

9- Gooniler


Çevresiyle uyumlu olmayan bir grup genç, birkaç gün boyunca yeni ve eğlenceli bir şeyler arıyor. Her biri farklı karakterlere sahip olan bu maceracılar grubu, bir gün tavan arasında tanınmayan bir korsan tarafından yazılmış gizemli bir hazine haritasına rastlıyor. Evlerinin yıkılmasını önlemek için para bulmak amacıyla, ebeveynlerinin evleri yerine sosyal spor kulübü olarak inşa edilecek gençler gizli hazineleri aramaya başlayacak ve böylece vahşi bir yolculuk başlayacaktır. Yeraltı mağarasında, bir grup garip maceracı, diğer taraftan, Fratellis adında bir gangster ailesi ile karşı karşıya gelecekler.

10- Zootopya


Zootopia, hayvanların uygar olduğu ve teknolojiyi kullandığı bir atmosfer sunuyor. Hikaye ekrana ilginç bir polisiye hikayesi getiriyor. Her zamanki Disney havasını soluyacağımız filmde; Hikaye, konuşkan tilki Nick’in işlemediği suçtan uzaklaşmaya çalışmasını aktarıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adlı metropol, lüks Sahra Meydanı’ndan soğuk Tundra Şehri’ne kadar birçok farklı doğal ortam ve hayvanın bir arada yaşadığı eşsiz bir şehir. Burası bir filin bir fil kadar büyük, hatta bir arı kadar küçük bir şey yapabileceği türden bir yer.


En iyi Netflix aile filmleri 2019 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’de En Çok Beğeniye Sahip 10 Facebook Sayfası NASA’nın ısı kalkanı, test sonucu başarısızlıkla sonuçlandı Yazılımcılar “İyilik İçin Java” Etkinliğinde Bir Araya Gelecek En iyi oyuncu monitörleri 2018 Elon Musk, Tesla Model 3’ün Görüntülerini Yayınladı Android Instant Apps 500 Milyon Cihazı Destekliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır