En iyi oyuncu kulaklıkları 2018

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » En iyi oyuncu kulaklıkları 2018
En iyi oyuncu kulaklıkları 2018

Eğer kendinizi oyuncu hissediyorsanız en iyi oyuncu kulaklıkları için bir sürü araştırma içerisine girdiğinizi tahmin edebiliyoruz. Oyun bilgisayarlarımızı yükseltirken, en yüksek çözünürlük ve saniyede en çok karesi dahil olmak üzere daha iyi görüntüyü elde etmeyi düşünmek için çok zaman harcıyoruz. Dikkat etmediğimiz şey bilgisayarımızın ses kalitesi ve bunlara ek olarak en iyi oyuncu kulaklıkları ile kullanılması en harikasıdır.

Son 12 ayda bir çok sayıda heyecan verici birçok kulaklıkla tanıştık. Bunların bir çoğu kablosuz. Bununla birlikte, diğer seçenekler mevcuttur ve çoğunlukla da daha uygun fiyatlıdır. En iyi oyuncu kulaklıkları, en iyi performans gösteren, fiyat bakımından birçok etkene göre avantaj göstermeli ve cezbetmeli.

En iyi oyuncu kulaklıkları 2018;

Başka özelliklere bakılmaksızın, mükemmel ses kalitesine sahip olan en iyi oyuncu kulaklıkları için en önemli ayrıntı olduğu söylenebilir. Kulaklıklı mikrofon seti dünyadaki tüm en kıymetli özelliklere sahip olabilir, ancak iyi ses gelmiyorsa zaman ve para harcamanız boşa gider. Bu nedenle, aşağıdaki en iyi oyuncu kulaklıkları listesine göz atmanızda büyük fayda olacak.

1. Asus ROG Centurion 7.1

Geleneksel bir seçim olacak olan ROG Centurion 7.1 ilk seçenek için güzel bir kulaklık. Başlamak için gerçek bir acı olsa bile, bu mükemmel oyuncu kulaklığı, hem şaşırtıcı tarzı hem de son derece net bir ses yayma becerisine sahip. Asus ROG Centurion 7.1′in dahili amfi denetimleri ile boğucu sesi tam kontrol altına alıyor ve bu canavar, harikulade bir sese, harici bir hoparlör setine geçiş yaparak dahada güçlendirebilir.

Asus ROG Centurion 7.1 hakkında detaylar

2. Razer ManO’War

Razer ManO'War hakkında detaylar

Kullanım hızlılığı için kablosuz bir USB alıcısı kullanarak hızlı ve kolay kurulum sağlayan Razer ManO’War, çevre dostu ses oyunları için hazırlanmış kullanıcı dostu bir ünitedir. Elbette, diğer tüm kulaklıklardan biraz daha şık olmasıyla birlikte iki yumuşak deri kulaklık sayesinde uzun süre giymek için rahatlık sağlar. Ayrıca, Razer Synapse ile özelleştirilebilen Chroma RGB aydınlatmasıyla gözlemcilere şık bir görünüm kazanıyor.

3. HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Stinger hakkında detaylar

En iyi oyuncu kulaklıkları için çok pahalı olmasından servet yatırmak gibi bir yanlış anlama var. Neyse ki etkileyici orta menzilli ses ile birlikte çekici bir tasarım sunan HyperX Cloud Alpha için fazla bir servet gerekmiyor. Eklenen çift odacıklı sürücüler, bu fiyata kulaklıkları sık sık rahatsız eden bozulmayı ekleyerek bankayı bozmayan ses kalitesi için önemli bir etken. Daha da iyisi, sert basa sahip.

4. Turtle Beach XO Three

Turtle Beach XO Three hakkında detaylar

Xbox One için kullanılmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen Windows kullanıcıları, Turtle Beach XO Three‘nin hem mikrofon girişi hem kulaklık çıkışı veya PC splitter kablosu için tek bir jakı ile herhangi bir bilgisayara uyumlu olmasından ötürü diğer imkanlarından da yararlanmakta. Ayrıca, XO Three, özellikle de 50mm ses sürücülerinin kullanımını göz önüne alırsak harika bir avantaj oluşturuyor. Dahası, 3D surround ses için Windows Sonic‘i bile destekliyor.

5. V-MODA Crossfade Wireless

V-MODA Crossfade Wireless hakkında detaylar

Işıklandıran LED’ler, makro tuşları ve diğer ekstra özellikler yerine oyun kulaklığınız dan çıkan seslerle daha fazla ilgileniyorsanız, V-MODA Crossfade Wirelless sizin için iyi bir seçim olacaktır. Şık kutulara sahip kulaklar için bir muamele, diğer tarafta fantastik olarak net ton ile bas ağırlıklı patlama yaşıyor. V-MODA Crossfade Wireless için görünümünden ve rahatlığından söz edersek rahat ve geniş.

6. SteelSeries Arctis 7

SteelSeries Arctis 7 hakkında detaylar

SteelSeries, en iyi oyuncu kulaklıkları arasında belli bir üne sahip ve Arctis 7‘de bunu sürdürmeye devam ediyor. Şok edici derecede uzun pil ömrüne ve aşırı rahatlığa sahip olan bu kulaklık, özellikle uzun oynama oturumlarında konforun üstün olduğu çok sayıda MMO oynayan herkese hitap edecek. Ses kalitesi de ayrı olarak dikkat çekmekte. Nötr ses imza, basın biraz zayıf olmasına rağmen, müzikseverlerin bile memnun kalacağı bir deneyim sunuyor.

7. Astro A50 Wireless

Astro A50 Wireless hakkında detaylar

Orijinal Astro A50‘yi “oyun değiştiren, kulaklık deneyimi arttıran” olarak adlandırabiliriz ve kablosuz olmasıyla yine diğer birçok en iyi oyuncu kulaklıkları gibi dikkat çekmeyi başarıyor. Astro‘nun en yeni kulaklık seti olarak sınıflandırılabilir ve halihazırda mükemmel bir kablosuz bağlantısı . PC’nizle birlikte kaymaya hazır değil, aynı zamanda PS4, Xbox One ve eski konsolları da – sağlam ve çok yönlü bir kulaklık seti.

8. SteelSeries Siberia 840

SteelSeries Siberia 840 hakkında detaylar

Siberia 800‘ün izlerini taşıyan, güncellenmiş Sibera 840, Bluetooth, anti-lag ve kişiselleştirme imkanı gibi birçok özelliğe sahip. SteelSeries Engine 3 uygulamasıyla, ekolayzer ayarlarından ekli ana ünitenin OLED ekranında gösterilmesini istediğinize kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz. Elbette ki, bunların hepsi, Siberia 840‘ın üstün nitelikli ses kalitesine bağlı.

9. SteelSeries Arctis

SteelSeries Arctis hakkında detaylar

Bazı rakiplerinden farklı olarak SteelSeries, kulaklık tasarımlarında incelikli bir vurgu yapıyor. Arctis, ses kalitesi ve konfor üzerindeki titizliklerine hassaslık gösteriyor. Özelleştirilebilir aydınlatma, tüm siyah-beyaz görünümün sizin durumunuz olmadığını düşündüğümüzde, size de bol miktarda kıpırdanmaz bir oda kazandırır.

10. HyperX Cloud Stinger

HyperX Cloud Stinger hakkında detaylar

Muhtemelen bugüne kadarki en hesaplı oyun kulaklıklarından biri olan HyperX Cloud Stinger, oyunculara eSports’un kaliteli seslerini pazarlık etmek için tasarlandı. Siyah plastik tasarımdaki ikincil kırmızı renk tasarıma ayrı estetik katmış. Bu mikrofonlu kulaklık setinin 50mm yönlü sürücüleri mükemmel stereo ses ile süslüyor. En vurgu yapan özelliklerden birisi olarak arka plandaki gürültünün yok edilmesini amaçlayan gürültü önleyici mikrofondan bahsedilmeden geçilmemeli.


En iyi oyuncu kulaklıkları 2018 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En iyi 3D yazıcılar 2018 Facebook ve Google ‘dan Müslüman karşıtı reklamlara destek! Rus milyarder NASA’ya kafa tutacak Nokia X6, ilk envanterini 10 saniyede satmayı başardı Pentagon, Huawei ve ZTE cihazlarının satışlarını yasakladı Apple’ın Yeni HomePod Akıllı Hoparlörü Siri’yi Eve Getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır